«Έξοδα υπηρεσιών καθαριότητας» (Δαπάνες διαχείρισης μη επικινδύνων στερεών αστικών αποβλήτων) Grecia Lavori di costruzione ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Già vista 19 giorni rimasti 23 set 2026 30.000 €
Επαναληπτική Διακήρυξη ηλ.διαγ. επιλογής αναδόχου του έργου:Δημιουργία μονάδας προσχολικής εκπαίδευσ Grecia Lavori di costruzione ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Oggetto modificato Già vista 32 giorni rimasti 6 ott 2026 2.500.000 €
Ορθή επανάληψη Περίληψης διακήρυξης για την επιλογή αναδόχου ανάθεσης του έργου:Δημιουργία μονάδας π Grecia Lavori di costruzione ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Oggetto modificato Già vista 32 giorni rimasti 6 ott 2026 2.500.000 €
Διακήρυξη ανοικτής διαδικασίας επιλογής αναδόχου για το έργο ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΜΟΝΑΔΑΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥ Grecia Lavori di costruzione ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Già vista 17 giorni rimasti 21 set 2026 2.500.000 €
Περίληψη Διακήρυξης ανοικτής διαδικασίας επιλογής αναδόχου για το έργο ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΜΟΝΑΔΑΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ Grecia Lavori di costruzione ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Già vista 17 giorni rimasti 21 set 2026 2.500.000 €
Avviso 'Spese per servizi sanitari' (Servizi di cura veterinaria) per gli anni 2026, 2027 e 2028 Grecia ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Già vista 3 giorni rimasti 7 set 2026 172.000 €