Travaux de construction - Confortement et restauration de la Cathédrale Notre-Dame-de-l’Assomption de Montauban - LOT n°1A - Maçonnerie / pi... Francja Roboty budowlane OPPIC Obejrzane 31 dni do końca 5 paź 2026
Zadanie harmonogramowania, kierowania i koordynacji prac restauracyjnych w Hotel de Rohan Francja Usługi architektoniczne i inżynieryjne OPPIC Obejrzane 17 dni do końca 21 wrz 2026
Usługi zarządzania budową - Misja porządkowania, kierowania i koordynacji przebudowy przestrzeni technicznych akwarium tropikalnego, rezerw... Francja Usługi architektoniczne i inżynieryjne OPPIC Obejrzane 14 dni do końca 18 wrz 2026
Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planistyczne - Arabia Saudyjska - Pałac Kinga Khaleda (Rijad) - Misja programowa dla ponownego wykor... Francja Usługi architektoniczne i inżynieryjne OPPIC Obejrzane 14 dni do końca 18 wrz 2026
Services d'architecture, d'ingénierie et de planification - ARABIE SAOUDITE - KING KHALED PALACE (RIYADH) - Mission de diagnostic patrimonia... Francja Usługi architektoniczne i inżynieryjne OPPIC Obejrzane 14 dni do końca 18 wrz 2026
Roboty budowlane - Zamowienia na roboty budowlane przy budowie przyszlego centrum konserwacji Biblioteki Narodowej Francji w Amiens Francja Roboty budowlane OPPIC Obejrzane 7 dni do końca 11 wrz 2026
Roboty budowlane - Odwodnienie sieci podziemnych i restauracja 5 dziedzincow (Bonaparte, Honneur, Loges, Mat americain / przejscie Lenoir, P... Francja Roboty budowlane OPPIC Obejrzane 1 dzień do końca 5 wrz 2026
Umowa ramowa z zamówieniami bieżącymi na roboty konserwacyjne i inwestycyjne w zakresie ślusarstwa, kowalstwa i obróbki metali w 6 zabytkach Francja Materiały budowlane OPPIC Obejrzane 14 dni do końca 18 wrz 2026
Concession de services relative à l’installation et à l’exploitation d’un espace d’affichage publicitaire sur les bâches d’échafaudage de la... Francja Usługi biznesowe OPPIC Obejrzane 40 dni do końca 14 paź 2026
TRAVAUX DE MISE EN CONFORMITE DES INSTALLATIONS ELECTRIQUES ET DU SYSTEME DE SECURITE INCENDIE DU CHATEAU DE SAINT-GERMAIN-EN-LAYE Francja Roboty budowlane OPPIC Obejrzane 24 dni do końca 28 wrz 2026
Fort Saint-Cyr | Montigny-le-Bretonneux - Zabezpieczenie i restauracja obrysu i dachu budynku A Francja OPPIC Obejrzane 10 dni do końca 14 wrz 2026
Services d'assurance - Marché d'assurances construction - pôle de conservation de la BnF à Amiens Francja Usługi finansowe i ubezpieczeniowe OPPIC Obejrzane 10 dni do końca 15 wrz 2026
Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection - Concours international d'architecture po... Francja Usługi architektoniczne i inżynieryjne OPPIC Obejrzane
Travaux de construction - Procédure avec négociation - lot 15 Equipements de transports verticaux Francja Roboty budowlane OPPIC Obejrzane 4 200 000 € wartość szac.
Travaux de construction - Pompidou 2030 - Appel d'offres restreint - Travaux généraux Francja Roboty budowlane OPPIC Obejrzane 200 000 000 € wartość szac.