Kontrakt na roboty budowlane nr 21/DMMC/DS/2026 - Wymiana kolektora przy ulicy Jose do Patrocinio - postepowanie nr 051/CP/DGES/ND/2026 Portugalia Roboty budowlane Município de Lisboa Obejrzane 13 dni do końca 18 wrz 2026 260 701 €
Kontrakt na roboty budowlane nr 29/DMMC/DS/2026 - Naprawa kanalu kolektorowego przy Avenida da India, w poblizu skrzyzowania z wiaduktem Alc... Portugalia Roboty budowlane Município de Lisboa Obejrzane 13 dni do końca 18 wrz 2026 70 640 €
Kontrakt na roboty budowlane nr 384/DMMC/DIOA/DGI/25 - Repavimentacja Estrada da Luz (odcinek Largo da Luz i Travessa da Luz); Rua General H... Portugalia Roboty budowlane Município de Lisboa Obejrzane 12 dni do końca 17 wrz 2026 440 000 €
Zamowienie na roboty budowlane nr 8/DMMC/DHM/DIH/26 'Rozbiorka budynkow w dzielnicy Cruz Vermelha, Lumiar - dzialki 3 i 5' - Postepowanie nr... Portugalia Roboty budowlane Município de Lisboa Obejrzane 10 dni do końca 15 wrz 2026 375 244 €
Kontrakt na roboty budowlane 8/DMMC/DHM/DIH/24 - Rewitalizacja budynku jednorodzinnego przy Rua das Chaminés del-Rei nr 20 oraz pustego loka... Portugalia Roboty budowlane Município de Lisboa Obejrzane 7 dni do końca 12 wrz 2026 234 867 €
Roboty budowlane nr 24/DMMC/DHM/DIH/24 - Rewitalizacja budynku miejskiego przy ul. Rua do Cabo nr 55, w tym trzy puste lokale mieszkalne - P... Portugalia Roboty budowlane Município de Lisboa Obejrzane 6 dni do końca 11 wrz 2026 378 067 €
Zakup 2 lekkich samochodów dostawczych z napędem elektrycznym, przerobionych na Mobilne Jednostki Obsługi i Promocji Portugalia Sprzęt transportowy i pojazdy Município de Lisboa Obejrzane 5 dni do końca 10 wrz 2026 163 000 €
Umowa na roboty budowlane nr 11/DMMC/DEM/DMEM/2026 'Wykonanie priorytetowych i pilnych robót konserwacyjnych i utrzymaniowych w obiektach sp... Portugalia Roboty budowlane Município de Lisboa Obejrzane 5 dni do końca 10 wrz 2026 148 590 €
Roboty nr 9/DMMC/DEM/DPCE/26 - 'Rewaloryzacja przestrzeni zewnętrznych przedszkola w Belém' Portugalia Roboty budowlane Município de Lisboa Obejrzane 5 dni do końca 10 wrz 2026 161 893 €
Pojazdy silnikowe do transportu towarow: Zakup w partiach lekkich pickupow z podwojna kabina, napędem na cztery kola i metalowa skrzynia dla... Portugalia Sprzęt transportowy i pojazdy Município de Lisboa Obejrzane 14 dni do końca 18 wrz 2026 261 000 €
Aquisição de serviços para elaboração de um diagnóstico e plano de ação para o desenvolvimento do Turismo na cidade de Lisboa Portugalia Pozostałe usługi komunalne Município de Lisboa Obejrzane 150 000 € wartość szac.
Aquisição de serviços de assistência a suspensões e substituição de molas Portugalia Usługi naprawcze i konserwacyjne Município de Lisboa Obejrzane 288 000 € wartość szac.
Serviços de arquitectura, engenharia e planeamento - AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS Nº 9/AQ/DMMC/DEM/DPCE/25 - CONCURSO PÚBLICO DE CONCEÇÃO PARA A EL... Portugalia Usługi architektoniczne i inżynieryjne Município de Lisboa Obejrzane
Aquisição de Serviços nº 11/AQ/DMMC/DEM/DPCE/25 - “Concurso Público de Conceção para a elaboração do Projeto de Reabilitação da Escola Básic... Portugalia Usługi architektoniczne i inżynieryjne Município de Lisboa Obejrzane 26 000 € wartość szac.
AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS Nº 9/AQ/DMMC/DEM/DPCE/25 - CONCURSO PÚBLICO DE CONCEÇÃO PARA A ELABORAÇÃO DO PROJETO DE REABILITAÇÃO DA ESCOLA BÁSICA... Portugalia Usługi architektoniczne i inżynieryjne Município de Lisboa Obejrzane 26 000 € wartość szac.
AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS Nº 8/AQ/DMMC/DEM/DPCE/25- CONCURSO PÚBLICO DE CONCEÇÃO PARA A ELABORAÇÃO DO PROJETO DE REABILITAÇÃO DA ESCOLA SECUNDÁR... Portugalia Usługi architektoniczne i inżynieryjne Município de Lisboa Obejrzane 26 000 € wartość szac.
AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS Nº 10/AQ/DMMC/DEM/DPCE/25 - CONCURSO PÚBLICO DE CONCEÇÃO PARA A ELABORAÇÃO DO PROJETO DE REABILITAÇÃO DA ESCOLA BÁSICA... Portugalia Usługi architektoniczne i inżynieryjne Município de Lisboa Obejrzane 26 000 € wartość szac.
AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS Nº 8/AQS/DMMC/DHM/DPH/25 - CONCURSO PÚBLICO DE IDEIAS COM A TUTELA DA ORDEM DOS ARQUITETOS, COM VISTA À ELABORAÇÃO DE... Portugalia Usługi architektoniczne i inżynieryjne Município de Lisboa Obejrzane 45 000 € wartość szac.
AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS Nº 11/AQ/DMMC/DEM/DPCE/24- CONCURSO PÚBLICO DE CONCEÇÃO PARA A ELABORAÇÃO DO PROJETO DE REQUALIFICAÇÃO E ADAPTAÇÃO DO... Portugalia Usługi architektoniczne i inżynieryjne Município de Lisboa Obejrzane 40 000 € wartość szac.
Aquisição de consumíveis de higiene e dispensadores em regime de comodato, por lotes, para os serviços Municipais Portugalia Sprzęt medyczny i farmaceutyki Município de Lisboa Obejrzane 40 000 € wartość szac.