Dostawa i instalacja sprężarki powietrza Grecja Maszyny przemysłowe ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Obejrzane 7 dni do końca 12 wrz 2026 3 870 €
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 160 ΚΡΕΒΑΤΙΩΝ ΚΑΙ 160 ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Grecja Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe i zabawki ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Zmiana przedmiotu Obejrzane 10 dni do końca 15 wrz 2026 33 600 €
Ogłoszenie o przetargu na świadczenie usług zewnętrznych ekspertów Grecja Usługi finansowe i ubezpieczeniowe ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Obejrzane 9 dni do końca 14 wrz 2026 60 484 €
Ogłoszenie o udzielanie usług zewnętrznych ekspertów Grecja Usługi finansowe i ubezpieczeniowe ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Obejrzane 9 dni do końca 14 wrz 2026 60 484 €
Modernizacja i konsolidacja infrastruktury systemow informatycznych o wysokiej dostepnosci oraz zarzadzanie Grecja Usługi informatyczne ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 20 161 €
Zakup rozszerzenia przestrzeni o 10TB dla Google Workspace Grecja Usługi informatyczne ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 3 000 €
Przetarg na dostawę materiałów eksploatacyjnych do laboratoriów Grecja ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 16 482 €
Ogłoszenie przetargu na dostawę 'materiałów i odczynników laboratoryjnych' Grecja ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 16 482 €