Subskrypcja mediow elektronicznych i e-postirixis Grecja Usługi biznesowe ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Zmiana przedmiotu Obejrzane 6 dni do końca 10 wrz 2026 4 650 €
Ubezpieczenie pojazdów i maszyn Grecja Usługi finansowe i ubezpieczeniowe ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Obejrzane 6 dni do końca 10 wrz 2026 22 300 €
Πρόσκληση για: «Προμήθεια κουρτινών-σιδηροδρόμων και συναφών ειδών» σχολεία Δήμου Καστοριάς Grecja Meble i sprzęt AGD ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Obejrzane 57 dni do końca 31 paź 2026 4 210 €
Κατασκευή δημοτικών γηπέδων αντισφαίρισης στο Ο.Τ. 3Γ της επέκτασης σχεδίου Φουντουκλή Καστοριάς Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Obejrzane 28 dni do końca 2 paź 2026 576 613 €
Διακήρυξη ανοικτής δημοπρασίας του έργου "Κατασκευή γηπέδων τένις Φουντουκλή" Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Obejrzane 28 dni do końca 2 paź 2026 576 613 €