Zaproszenie do składania ofert na PYTHAGORIA 2026 Grecja Usługi biznesowe ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Zmiana przedmiotu Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 37 199 €
Zaproszenie do złożenia oferty na dostawę energii elektrycznej dla Neapoli w Stratos Grecja Maszyny elektryczne ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Zmiana przedmiotu Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 30 000 €
Ogłoszenie o zamówieniu na przyjmowanie, sortowanie i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji z gminy Agrinio Grecja Środowisko, ścieki i sprzątanie ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Obejrzane 16 dni do końca 21 wrz 2026 138 800 €
Ελλάδα - Μικρά λεωφορεία - Προμήθεια Λεωφορείων για τις ανάγκες των Δομών της Δ/νσης Προσχολικής Αγωγής, Προγραμμάτων Παιδιού, ΑμεΑ και Τρίτ... Grecja Sprzęt transportowy i pojazdy ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Obejrzane 37 dni do końca 12 paź 2026 179 234 €
Zaproszenie do skladania ofert na dostawe materialow oswietleniowych, jednostki gminne bylego gminy Thiesties-Paravolas Grecja Maszyny elektryczne ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Zmiana przedmiotu Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 30 000 €
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΤΟ ΒΡΕΦΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ Grecja Meble i sprzęt AGD ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Zmiana przedmiotu Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 6 452 €
Zaproszenie do składania ofert na transport książek szkolnych Grecja Usługi transportowe ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 510 €
Zaproszenie do złożenia oferty na dostawę sprzętu elektrycznego dla Dyrekcji Dystrybucji Energii Elektrycznej Neapolis Grecja Maszyny elektryczne ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 13 842 €
Przetarg na roboty pogrzebowe i ekshumacyjne na cmentarzu Agios Georgios w Agrinio na okres 2 lat Grecja Pozostałe usługi komunalne ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Obejrzane 12 dni do końca 17 wrz 2026 85 075 €
Oleje smarowe i środki smarne - Dostawa smarów dla potrzeb gminy Agrinio 2026-2028 Grecja Ropa naftowa, paliwa i energia ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 437 224 €