World wide web (www) site operation host services - Request for Tenders for the provision of Hosting Services for Supplygov.ie Irlandia Usługi informatyczne Local Government Operational Procurement Centre (LGOPC) Obejrzane 34 dni do końca 9 paź 2026 700 000 € Porównaj
Project management consultancy services - CFT for a Multi-Party Framework Agreement for the Provision of Energy Retrofit Project Management... Irlandia Usługi informatyczne Munster Technological University. Obejrzane 1 000 000 € wartość szac. Porównaj
Wsparcie i utrzymanie systemu Dynamics 365 dla Labour Court Irlandia Usługi informatyczne The Department of Enterprise Tourism and Employment Obejrzane 29 dni do końca 5 paź 2026 400 000 € Porównaj
Usługi IT: doradztwo, tworzenie oprogramowania, Internet i wsparcie - Świadczenie zarządzanych usług ICT dla CORU Irlandia Usługi informatyczne Health and Social Care Professionals Council (CORU) Obejrzane 22 dni do końca 28 wrz 2026 800 000 € Porównaj
Uslugi technicznego wsparcia informatycznego - Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) oraz zarza... Irlandia Usługi informatyczne Health and Safety Authority Obejrzane 37 dni do końca 12 paź 2026 900 000 € Porównaj
UL1080 - Konsultant zarzadzania projektem dla renowacji budynku LISB1 (Biblioteka) University of Limerick Irlandia Usługi informatyczne University of Limerick_1124 Obejrzane 8 dni do końca 14 wrz 2026 60 000 € Porównaj
IT software development services - Provision of Development and Support Services for an Upgrade to the Finance Management System (FMS) Irlandia Usługi informatyczne Bord Iascaigh Mhara - Irish Sea Fisheries Board ( BIM ) Obejrzane 475 000 € wartość szac. Porównaj
IT services: consulting, software development, Internet and support - 0055 - The Provision of Security Operations Centre (SOC) and Security... Irlandia Usługi informatyczne An Post_391 Obejrzane 0 € wartość szac. Porównaj
Programowanie oprogramowania i usługi doradcze - ponowne wszczęcie postępowania - zaproszenie do składania ofert na usługi odsprzedawcy i wd... Irlandia Usługi informatyczne Co-operative Housing Ireland Obejrzane 25 dni do końca 1 paź 2026 785 000 € Porównaj
Uslugi IT: doradztwo, rozwoj oprogramowania, Internet i wsparcie - 2025/027 Ustanowienie ramowki jednostronnej na rzecz zapewnienia partnera... Irlandia Usługi informatyczne Enterprise Ireland Obejrzane 9 dni do końca 15 wrz 2026 800 000 € Porównaj
IT services: consulting, software development, Internet and support - 0055 - The Provision of Security Operations Centre (SOC) and Security... Irlandia Usługi informatyczne An Post_391 Obejrzane 0 € wartość szac. Porównaj
IT services: consulting, software development, Internet and support - CFT for the Provision of an Employee Assistance Service Client Case Ma... Irlandia Usługi informatyczne Department of Public Expenditure Infrastructure Public Servi... Obejrzane 800 000 € wartość szac. Porównaj
IT services: consulting, software development, Internet and support - Cybersecurity Specialist Services Irlandia Usługi informatyczne Fáilte Ireland-National Tourism Development Authority Obejrzane 800 000 € wartość szac. Porównaj
Usługi informatyczne: doradztwo, tworzenie oprogramowania, internet i wsparcie - 2026PR056 Zaproszenie do składania ofert na usługi wsparcia... Irlandia Usługi informatyczne National Treasury Management Agency (NTMA) Obejrzane 17 dni do końca 22 wrz 2026 0 € Porównaj
Usługi baz danych o wartości dodanej - Umowa ramowa z jednym wykonawcą na dostawę usług walidacji adresów i pokrewnych dla Irlandzkiego Urzę... Irlandia Usługi informatyczne Gambling Regulatory Authority of Ireland Obejrzane 15 dni do końca 21 wrz 2026 400 000 € Porównaj
Systemy i usługi wsparcia - Narzędzie zarządzania usługami ICT Irlandia Usługi informatyczne Tallaght University Hospital Obejrzane 16 dni do końca 22 wrz 2026 300 000 € Porównaj
Trócaire RFT - Usługi tworzenia i utrzymania stron internetowych Irlandia Usługi informatyczne Trócaire_166765 Obejrzane 9 dni do końca 15 wrz 2026 0 € Porównaj
World wide web (www) site design services - Provision of Website Design, Development, Hosting, Maintenance and Digital Resource Portal Servi... Irlandia Usługi informatyczne An Chomhairle um Oideachas Gaeltachta agus Gaelscolaiochta Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 200 000 € Porównaj
Uslugi projektowania stron internetowych (www) - AN TOBAR - Zamowienie na stworzenie strony edukacyjnej wspierajacej nauczanie jezyka irland... Irlandia Usługi informatyczne An Chomhairle um Oideachas Gaeltachta agus Gaelscolaiochta Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 75 000 € Porównaj
Uslugi projektowania stron internetowych - An Tobar - Postepowanie na stworzenie strony edukacyjnej wspierajacej nauczanie jezyka irlandzkie... Irlandia Usługi informatyczne An Chomhairle um Oideachas Gaeltachta agus Gaelscolaiochta Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 75 000 € Porównaj