„Zakup sprzętu i oprogramowania do ochrony poczty elektr., 4 szt. UPS, oprogramowanie EDR/XDR, 4 szt. switch zarządzalny, oprogramowanie typu NAC dla Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim”.
Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo.
Zaloguj się
Opublikowano
Dzisiaj
Termin składaniaotwarte 11 dni
Udzielony-
Opis
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402673 z dnia 2026-08-21 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy „Zakup sprzętu i oprogramowania do ochrony poczty elektr., 4 szt. UPS, oprogramowanie EDR/XDR, 4 szt. switch zarządzalny, oprogramowanie typu NAC dla Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim”. SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KAMIEŃSKI 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684143 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Wolińska 7B 1.5.2.) Miejscowość: Kamień Pomorski 1.5.3.) Kod pocztowy: 72-400 1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński 1.5.7.) Numer telefonu: 91 3823914 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatkamienski.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatkamienski.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup sprzętu i oprogramowania do ochrony poczty elektr., 4 szt. UPS, oprogramowanie EDR/XDR, 4 szt. switch zarządzalny, oprogramowanie typu NAC dla Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim”. 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd5f4937-782c-43a7-9680-133e241b760c 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402673 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038824/06/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 "Zakup sprzętu i oprogramowania do ochrony poczty elektr., 4 szt. UPS, oprogramowanie EDR/XDR, 4 szt. switch zarządzalny, oprogramowanie typu NAC dla Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim”. 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.15.) Nazwa projektu lub programu Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) oraz Budżetu Państwa w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe. Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. Konkurs grantowy pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”. 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://powiatkamienski.pl, www.powiatkamienski.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W niniejszym postępowaniu komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pomocą Platformy zakupowej znajdującej się pod adresem https://powiatkamienski.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. Opis wskazany został w rozdziale XII SWZ. 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zamawiający, zgodnie z § 3 ust. 1 oraz § 11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej, tj.: ● stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, ● komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje, siła szyfrowania: 128bit; w przypadku komputera z systemem operacyjnym Microsoft Windows 10 przeglądarka MS Internet Explorer 11 z obsługą Active X lub Firefox z obsługą Javy, siła szyfrowania: 128bit, ● zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa: Chrome; Mozilla Firefox, obsługująca TLS 1.2, najlepiej w najnowszej wersji w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0, ● zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie „pdf”, ● podłączony lub wbudowany do k