Aller au contenu
Aperlena.com

„Zakup sprzętu i oprogramowania do ochrony poczty elektr., 4 szt. UPS, oprogramowanie EDR/XDR, 4 szt. switch zarządzalny, oprogramowanie typu NAC dla Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim”.

Ouvert Avis de marché 1 jour restant
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Aujourd'hui
  3. Date limite ouvert 11 jours
  4. Attribué

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402673 z dnia 2026-08-21 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy „Zakup sprzętu i oprogramowania do ochrony poczty elektr., 4 szt. UPS, oprogramowanie EDR/XDR, 4 szt. switch zarządzalny, oprogramowanie typu NAC dla Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim”. SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KAMIEŃSKI 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684143 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Wolińska 7B 1.5.2.) Miejscowość: Kamień Pomorski 1.5.3.) Kod pocztowy: 72-400 1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński 1.5.7.) Numer telefonu: 91 3823914 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatkamienski.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatkamienski.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup sprzętu i oprogramowania do ochrony poczty elektr., 4 szt. UPS, oprogramowanie EDR/XDR, 4 szt. switch zarządzalny, oprogramowanie typu NAC dla Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim”. 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd5f4937-782c-43a7-9680-133e241b760c 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402673 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038824/06/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 "Zakup sprzętu i oprogramowania do ochrony poczty elektr., 4 szt. UPS, oprogramowanie EDR/XDR, 4 szt. switch zarządzalny, oprogramowanie typu NAC dla Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim”. 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.15.) Nazwa projektu lub programu Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) oraz Budżetu Państwa w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe. Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. Konkurs grantowy pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”. 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://powiatkamienski.pl, www.powiatkamienski.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W niniejszym postępowaniu komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pomocą Platformy zakupowej znajdującej się pod adresem https://powiatkamienski.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl. Opis wskazany został w rozdziale XII SWZ. 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zamawiający, zgodnie z § 3 ust. 1 oraz § 11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej, tj.: ● stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, ● komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje, siła szyfrowania: 128bit; w przypadku komputera z systemem operacyjnym Microsoft Windows 10 przeglądarka MS Internet Explorer 11 z obsługą Active X lub Firefox z obsługą Javy, siła szyfrowania: 128bit, ● zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa: Chrome; Mozilla Firefox, obsługująca TLS 1.2, najlepiej w najnowszej wersji w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0, ● zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie „pdf”, ● podłączony lub wbudowany do k

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 semaine

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Logiciels & systèmes d'information
56 989 910 €
2 489 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
17 avis suivis · 9 attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Logiciels & systèmes d'information · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte