Przejdź do treści
Aperlena

ZAKUP PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia Nie opublikowano terminu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Udzielony

Opis

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401429 z dnia 2026-08-21 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy ZAKUP PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁAŃCUCKI 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581376 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2 1.5.2.) Miejscowość: Łańcut 1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100 1.5.4.) Województwo: podkarpackie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski 1.5.7.) Numer telefonu: 172256971 1.5.8.) Numer faksu: 172256970 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatlancut.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatlancut.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-638593a6-dd3c-4fc4-b183-ab071b3b272e 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: ZAKUP PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-638593a6-dd3c-4fc4-b183-ab071b3b272e 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401429 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040128/01/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 Zakup klastra wysokiej dostępności wraz z oprogramowaniem oraz przełączniki sieciowe i klawiatury mechaniczne do komputerów 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: „Poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Łańcuckim” realizowanego w ramach konkursu Grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” Priorytet II: „Zaawansowane usługi cyfrowe” Działanie 2.2. - „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa” w ramach Funduszy Europejskich Na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC)”. 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378468 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: OR.272.2.5.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 97561 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup: 1) Przełącznika sieciowego SFP28 Cisco C9300X-24Y-E (24 port 25G/10G/1G SFP28) wraz z przewodami DAC - 1 kpl. 2) Przełącznika sieciowego Cisco C9300-48UXM-E (48 ports Cisco UPOE, 36 ports 100M/1G/2.5G + 12 ports Multigigabit 10G/5G/2.5G/1G/100M) wraz z przewodami DAC - 1 kpl. 3) Oprogramowania do wirtualizacji klastra wysokiej dostępności tj. serwer 2 szt. oraz macierz dyskowa 1 szt. 4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem 5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy 5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania: Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793) postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 120 000,00 zł brutto, a cena jedynej złożonej oferty wynosi 184 254,00 zł brutto). SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184254,00 PLN 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 tydzień temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

Ostatnie udzielenia