Aller au contenu
Aperlena

ZAKUP PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué en attente

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401429 z dnia 2026-08-21 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy ZAKUP PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁAŃCUCKI 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581376 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2 1.5.2.) Miejscowość: Łańcut 1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100 1.5.4.) Województwo: podkarpackie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski 1.5.7.) Numer telefonu: 172256971 1.5.8.) Numer faksu: 172256970 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatlancut.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatlancut.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-638593a6-dd3c-4fc4-b183-ab071b3b272e 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: ZAKUP PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-638593a6-dd3c-4fc4-b183-ab071b3b272e 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401429 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040128/01/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 Zakup klastra wysokiej dostępności wraz z oprogramowaniem oraz przełączniki sieciowe i klawiatury mechaniczne do komputerów 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: „Poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Łańcuckim” realizowanego w ramach konkursu Grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” Priorytet II: „Zaawansowane usługi cyfrowe” Działanie 2.2. - „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa” w ramach Funduszy Europejskich Na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC)”. 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378468 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: OR.272.2.5.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 97561 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup: 1) Przełącznika sieciowego SFP28 Cisco C9300X-24Y-E (24 port 25G/10G/1G SFP28) wraz z przewodami DAC - 1 kpl. 2) Przełącznika sieciowego Cisco C9300-48UXM-E (48 ports Cisco UPOE, 36 ports 100M/1G/2.5G + 12 ports Multigigabit 10G/5G/2.5G/1G/100M) wraz z przewodami DAC - 1 kpl. 3) Oprogramowania do wirtualizacji klastra wysokiej dostępności tj. serwer 2 szt. oraz macierz dyskowa 1 szt. 4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem 5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy 5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania: Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793) postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 120 000,00 zł brutto, a cena jedynej złożonej oferty wynosi 184 254,00 zł brutto). SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184254,00 PLN 2026-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 semaine

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Équipements radio, TV & communication
9 955 021 €
1 578 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
25 avis suivis · 17 attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Équipements radio, TV & communication · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte

Raccourcis clavier

Parcourir une liste sans toucher la souris. Les raccourcis restent inactifs pendant la saisie dans un champ.

j
Résultat suivant
k
Résultat précédent
Entrée
Ouvrir le résultat
n
Page suivante
p
Page précédente
c
Comparer ce résultat
s
Ajouter ce résultat à la présélection
/
Aller au champ de recherche
?
Afficher ces raccourcis
Échap
Fermer