Przejdź do treści
Aperlena

Zakup nowej koparko-ładowarki

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia Nie opublikowano terminu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Udzielony oczekuje

Opis

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup nowej koparko-ładowarki SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MICHAŁÓW 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010317 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: 115 1.5.2.) Miejscowość: Michałów 1.5.3.) Kod pocztowy: 28-411 1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@michalow.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalow.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c836fff8-5bcc-4ab7-9555-81d65b557805 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup nowej koparko-ładowarki 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c836fff8-5bcc-4ab7-9555-81d65b557805 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00124001 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-23 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00055235/11/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.4 Zakup koparko-ładowarki 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: Dofinasowanie z Programu ochrony ludności i obrony cywilnej 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00460634 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: RI.ZP.16.2025 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup nowej koparko-ładowarki do realizacji zadań związanych Gminy Michałów. Zakup koparko-ładowarki stanowi odpowiedź na rzeczywiste potrzeby ludności gminy Michałów w zakresie reagowania na sytuacje kryzysowe, katastrofy naturalne oraz zdarzenia mogące wystąpić w czasie wojny. 4.5.3.) Główny kod CPV: 43300000-6 - Maszyny i sprzęt budowlany 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 415740,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 602700,00 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 415740,00 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.)

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 miesiąc temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

Ostatnie udzielenia