Przejdź do treści
Aperlena

Zakup miesa i wedlin

Oryginał Zakup mięsa i wędlin

Zamknięty Ogłoszenie o zamówieniu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Termin składania otwarte 10 dni
  3. Udzielony oczekuje

Streszczenie

Streszczenie wygenerowane automatycznie

Samodzielny Publiczny Wojewodzki Szpital Specjalistyczny w Chelmie oglosil zakup miesa i wedlin pod numerem 2026/BZP 00393215. Zamawiajacy to podmiot publiczny sektora ochrony zdrowia z adresem Ceramiczna 1, 22-100 Chelm, wojewodztwo lubelskie. Jest to zamowienie publiczne przeprowadzane w trybie podstawowym na podstawie art. 275 ustawy. Zamowienie nie jest dofinansowane ze srodkow UE i nie jest ograniczone do okreslonych wykonawcow. Data ogloszenia to 14 sierpnia 2026 roku. Podany tekst nie zawiera szacunkowej wartosci zamowienia ani terminu skladowania ofert. Zainteresowane przedsiebiorstwa powinny sprawdzic strone internetowa zamawiajacego.

Opis

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393215 z dnia 2026-08-14 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup mięsa i wędlin SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110196908 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Ceramiczna 1 1.5.2.) Miejscowość: Chełm 1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100 1.5.4.) Województwo: lubelskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@szpitalchelm.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalchelm.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup mięsa i wędlin 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acb69b8f-8621-442e-b944-e9d183d3a4af 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393215 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-14 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013873/05/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.23 Zakup mięsa i wędlin 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://e-propublico.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://e-propublico.pl link do adresu url, który przekierowuje bezpośrednio do zakładki zawierającej przedmiotowe postępowanie: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/201BB0D5-6C5C-495E-AC1B-C7F3BAD3BEF2 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postęp.o udzielenie zam.,zgodnie z art. 61 ust. 1 ustawy,komunikacja zamawiającego z Wykonawcami, w tym składanie ofert,wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy zamówień publicznych, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem https://e-propublico.pl 2. Link do adresu url, który przekierowuje bezpośrednio do zakładki zawierającej przedmiotowe postępowanie: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/201BB0D5-6C5C-495E-AC1B-C7F3BAD3BEF2 3. Korzystanie z Platformy przez wykonawcę jest bezpłatne. 4. Wykonawca przystępując do postęp.o udzielenie zam.publ., akceptuje warunki korzystania z Platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej https://e-propublico.pl oraz uznaje go za wiążący. 5. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy dotycząca rejestracji, logowania, procedury przesyłania i wycofania dokumentów znajduje się na stronie internetowej https://e-ProPublico.pl/,jako Instrukcja Wykonawcy. 6. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na Platformie,przesyłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. 7. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu musi posiadać konto na Platformie. 8. Zamawiający określa następujące wymagania sprzętowo - aplikacyjne pozwalające na korzystanie z Platformy: 1) dostęp do sieci Internet, 2) posiadanie dowolnej i aktywnej skrzynki poczty elektr.(e-mail), 3) komputer z systemem operacyjnym Windows 7® (lub nowszym) albo Linux i zainstalowaną przeglądarką internetową z włączoną obsługą JavaScript oraz Cookies. Platforma e-ProPublico współpracuje z najnowszymi, stabilnymi wersjami wszystkich głównych przeglądarek internetowych (Internet Explorer 10+/Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera), 4) włączona obsługa JavaScript oraz Cookies. 9. Zamawiający, zgodnie z §11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielen

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 3 tygodnie temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

3 otwarte przetargi w tej chwili

Ostatnie udzielenia