Vai al contenuto
Aperlena

Acquisto di carne e salumi

Originale Zakup mięsa i wędlin

Chiusa Bando di gara
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Pubblicata
  2. Scadenza aperta 10 giorni
  3. Aggiudicata in attesa

Sintesi

Sintesi generata automaticamente

L'Ospedale Pubblico Provinciale Specializzato Indipendente di Chelm, in Polonia, procede all'acquisto di carne e salumi con avviso 2026/BZP 00393215. Il compratore e un ente pubblico del settore sanitario situato in via Ceramiczna 1, 22-100 Chelm, voivodato di Lubelskie. Si tratta di un appalto pubblico condotto in modalita di base secondo l'articolo 275 della legge pertinente. Il contratto non e cofinanziato da fondi UE e non e ristretto a categorie specifiche. La data di pubblicazione e il 14 agosto 2026. Il testo non fornisce un valore stimato o una scadenza per le offerte. Le imprese devono consultare il sito web del compratore.

Descrizione

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393215 z dnia 2026-08-14 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup mięsa i wędlin SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110196908 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Ceramiczna 1 1.5.2.) Miejscowość: Chełm 1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100 1.5.4.) Województwo: lubelskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@szpitalchelm.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalchelm.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup mięsa i wędlin 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acb69b8f-8621-442e-b944-e9d183d3a4af 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393215 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-14 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013873/05/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.23 Zakup mięsa i wędlin 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://e-propublico.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://e-propublico.pl link do adresu url, który przekierowuje bezpośrednio do zakładki zawierającej przedmiotowe postępowanie: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/201BB0D5-6C5C-495E-AC1B-C7F3BAD3BEF2 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postęp.o udzielenie zam.,zgodnie z art. 61 ust. 1 ustawy,komunikacja zamawiającego z Wykonawcami, w tym składanie ofert,wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy zamówień publicznych, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem https://e-propublico.pl 2. Link do adresu url, który przekierowuje bezpośrednio do zakładki zawierającej przedmiotowe postępowanie: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/201BB0D5-6C5C-495E-AC1B-C7F3BAD3BEF2 3. Korzystanie z Platformy przez wykonawcę jest bezpłatne. 4. Wykonawca przystępując do postęp.o udzielenie zam.publ., akceptuje warunki korzystania z Platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej https://e-propublico.pl oraz uznaje go za wiążący. 5. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy dotycząca rejestracji, logowania, procedury przesyłania i wycofania dokumentów znajduje się na stronie internetowej https://e-ProPublico.pl/,jako Instrukcja Wykonawcy. 6. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na Platformie,przesyłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. 7. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu musi posiadać konto na Platformie. 8. Zamawiający określa następujące wymagania sprzętowo - aplikacyjne pozwalające na korzystanie z Platformy: 1) dostęp do sieci Internet, 2) posiadanie dowolnej i aktywnej skrzynki poczty elektr.(e-mail), 3) komputer z systemem operacyjnym Windows 7® (lub nowszym) albo Linux i zainstalowaną przeglądarką internetową z włączoną obsługą JavaScript oraz Cookies. Platforma e-ProPublico współpracuje z najnowszymi, stabilnymi wersjami wszystkich głównych przeglądarek internetowych (Internet Explorer 10+/Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera), 4) włączona obsługa JavaScript oraz Cookies. 9. Zamawiający, zgodnie z §11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielen

Fonte ufficiale

Fonte: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 2 settimane fa

Documenti su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polacco) offerte presentate tramite e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

3 gare aperte in questo momento

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Alimenti e bevande
2.749.924 €
2.666 aperte ora in Europa
Storico della stazione appaltante su Aperlena
60 avvisi tracciati · 22 aggiudicati
12.120.362 € in contratti aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Alimenti e bevande · Polonia. Gratis.

Crea il mio avviso