Przejdź do treści
Aperlena

Zakup aparatu USG i rotoru

Zamknięty Ogłoszenie o zamówieniu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Termin składania otwarte 8 dni
  3. Udzielony oczekuje

Streszczenie

Streszczenie wygenerowane automatycznie

Zaglebiowski Szpital Kliniczny w Czeladzi (wojewodztwo slaskie) kupi aparat USG oraz rotor do celow medycznych. Zamawiajacy jest samodzielnym publicznym zakladem opieki zdrowotnej; kontakt: przetargi@szpitalzsk.pl. Postepowanie prowadzone jest w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamowien publicznych. Ogloszenie nr 2026/BZP 00405880 zostalo opublikowane w dniu 2026-08-25, a dokumenty zamowienia sa dostepne na platformie platformazakupowa.pl/pn/zsk. W ogloszeniu nie podano szacowanej wartosci zamowienia ani terminu skladania ofert; do udzielenia zamowienia moga ubiegac sie wszyscy wykonawcy, bez ograniczen przewidzianych w art. 94 ustawy.

Opis

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405880 z dnia 2026-08-25 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup aparatu USG i rotoru SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Zagłębiowski Szpital Kliniczny 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 278209300 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Szpitalna 40 1.5.2.) Miejscowość: Czeladź 1.5.3.) Kod pocztowy: 41-250 1.5.4.) Województwo: śląskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki 1.5.7.) Numer telefonu: (32) 731 22 00 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalzsk.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitalzsk.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup aparatu USG i rotoru 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58ad3e8f-aef0-47af-8962-9ed76b572859 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405880 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://www.platformazakupowa.pl/pn/zsk 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami w szczególności składanie wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, oświadczeń, wniosków, dokumentów i oświadczeń składanych w postępowaniu na wezwanie Zamawiającego oraz przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie poprzez platformę zakupową: https://www.platformazakupowa.pl/pn/zsk z użyciem formularza Wyślij wiadomość dostępnego na stronie dotyczącej postępowania (UWAGA: formularz Wyślij wiadomość nie służy do składania ofert). 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1.Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie Internetowej Platformy zakupowej platformazakupowa.pl Open Nexus Sp. z o.o. (https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin). 2. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platforma zakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje 3. Oferta musi być sporządzona pod rygorem nieważności w formie elektronicznej z kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym osób uprawnionych do składania oświadczeń woli w imieniu Wykonawcy, tj. osobę (osoby) reprezentującą Wykonawcę, zgodnie z zasadami reprezentacji wskazanymi we właściwym rejestrze lub osobę (osoby) upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy. Pod pojęciem „sporządzenia oferty w formie elektronicznej” Zamawiający rozumie dostarczenie pliku cyfrowego w formacie, o którym mowa w pkt. 9 bez względu na sposób jego stworzenia (wygenerowany plik cyfrowy lub skan). 4. Zaleca się, aby podpis elektroniczny zawierał znacznik czasu oraz dane umożliwiające weryfikację właściwości podpisu po wygaśnięciu certyfikatu. 5. Zamawiający zaleca: - złożenie dokumentów w formie elektronicznej w formacie.pdf z podpisem elektronicznym osadzonym wewnątrz pliku (tzw. PAdES). W przypadku podpisania pliku podpisem zewnętrznym (tzw. XAdES) konieczne jest wysłanie pary plików: pliku podpisanego i pliku zawierającego podpis; - podczas podpisywania plików stosowanie algorytmu skrótu SHA2 zamiast SHA1; - aby nie wprowadzać jakichkolwiek zmian w plikach po podpisaniu ich podpisem kwalifikowanym. Może to skutkować naruszeniem integralności plików co równoważne będzie z

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 tydzień temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

Ostatnie udzielenia