Saltar al contenido
Aperlena

Adquisicion de un equipo de ecografia y un rotor

Original Zakup aparatu USG i rotoru

Cerrada Anuncio de licitación
Vigilar esta licitación

Te escribimos si cambia el plazo o se publica una corrección. Gratis. Iniciar sesión

  1. Publicada
  2. Fecha límite abierta 8 días
  3. Adjudicada pendiente

Resumen

Resumen generado automáticamente

El Zaglebiowski Szpital Kliniczny, hospital clinico publico situado en Czeladz ( voivodato de Silesia, Polonia), adquiere un equipo de ecografia (USG) y un rotor para uso medico. El organo de contratacion es una entidad publica sanitaria autonoma; correo de contacto: przetargi@szpitalzsk.pl. El procedimiento se tramita en modo basico conforme al articulo 275.1 de la ley polaca de contratacion publica. El anuncio se publico el 25/08/2026 (numero 2026/BZP 00405880) y la documentacion esta disponible en la plataforma platformazakupowa.pl/pn/zsk. El anuncio no indica valor estimado ni plazo de presentacion de ofertas; la participacion no esta restringida a categorias especiales de licitadores.

Descripción

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405880 z dnia 2026-08-25 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup aparatu USG i rotoru SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Zagłębiowski Szpital Kliniczny 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 278209300 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Szpitalna 40 1.5.2.) Miejscowość: Czeladź 1.5.3.) Kod pocztowy: 41-250 1.5.4.) Województwo: śląskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki 1.5.7.) Numer telefonu: (32) 731 22 00 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalzsk.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitalzsk.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup aparatu USG i rotoru 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58ad3e8f-aef0-47af-8962-9ed76b572859 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405880 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://www.platformazakupowa.pl/pn/zsk 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami w szczególności składanie wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, oświadczeń, wniosków, dokumentów i oświadczeń składanych w postępowaniu na wezwanie Zamawiającego oraz przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie poprzez platformę zakupową: https://www.platformazakupowa.pl/pn/zsk z użyciem formularza Wyślij wiadomość dostępnego na stronie dotyczącej postępowania (UWAGA: formularz Wyślij wiadomość nie służy do składania ofert). 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1.Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie Internetowej Platformy zakupowej platformazakupowa.pl Open Nexus Sp. z o.o. (https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin). 2. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platforma zakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje 3. Oferta musi być sporządzona pod rygorem nieważności w formie elektronicznej z kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym osób uprawnionych do składania oświadczeń woli w imieniu Wykonawcy, tj. osobę (osoby) reprezentującą Wykonawcę, zgodnie z zasadami reprezentacji wskazanymi we właściwym rejestrze lub osobę (osoby) upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy. Pod pojęciem „sporządzenia oferty w formie elektronicznej” Zamawiający rozumie dostarczenie pliku cyfrowego w formacie, o którym mowa w pkt. 9 bez względu na sposób jego stworzenia (wygenerowany plik cyfrowy lub skan). 4. Zaleca się, aby podpis elektroniczny zawierał znacznik czasu oraz dane umożliwiające weryfikację właściwości podpisu po wygaśnięciu certyfikatu. 5. Zamawiający zaleca: - złożenie dokumentów w formie elektronicznej w formacie.pdf z podpisem elektronicznym osadzonym wewnątrz pliku (tzw. PAdES). W przypadku podpisania pliku podpisem zewnętrznym (tzw. XAdES) konieczne jest wysłanie pary plików: pliku podpisanego i pliku zawierającego podpis; - podczas podpisywania plików stosowanie algorytmu skrótu SHA2 zamiast SHA1; - aby nie wprowadzać jakichkolwiek zmian w plikach po podpisaniu ich podpisem kwalifikowanym. Może to skutkować naruszeniem integralności plików co równoważne będzie z

Fuente oficial

Fuente: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica siempre los detalles en el anuncio oficial.

Última verificación con Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) hace 1 semana

Documentos en Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polaco) ofertas presentadas a través de e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Más de este comprador

Perfil completo del comprador

Adjudicaciones recientes

  • Polska - Materiały medyczne - Dostawa materiałów opatrunkowych

    adjudicado a ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; "PAUL HARTMANN POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; ANMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNA; NEOMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; MÖLNLYCKE HEALTH CARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ 233.097 €

  • Zakup aparatu USG i rotorów

    adjudicado a BITMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Polska - Produkty farmaceutyczne - Dostawa produktów leczniczych w tym płynów infuzyjnych

    adjudicado a HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; "DELFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"; URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; CENTRALA FARMACEUTYCZNA "CEFARM" SPÓŁKA AKCYJNA; PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "SPECJAŁ" SPÓŁKA Z OGRANICZON 382.331 €