Ogłoszenia tego rodzaju (Holandia, przetarg nieograniczony, powyżej progu UE) dają w medianie 47 dni, połowa z nich od 39 do 61 dni, na podstawie 10 582 ogłoszeń z ostatnich dwóch lat.
Ten zamawiający daje zwykle 42 dni (mediana z 36 ostatnich postępowań).
Holandia - Zbieranie i usuwanie odpadów - Transport i przetwarzanie odpadów z incydentów związanych z chorobami zwierząt i niezwiązanych z nimi
Zamawiający: Ministerie van Economische Zaken
Kraj: Holandia
Termin: 11 lis 2026, 13:00 (UTC+1)
Szacunkowa wartość: 573 625 €
Tryb: Przetarg nieograniczony
Branża (CPV): Środowisko, ścieki i sprzątanie (90510000)
Aperlena: https://aperlena.com/pl/t/nederland-afvalverzameling-en-verwerking-transport-en-verwerking-van-afval-van-dierziekten-en-niet-dierziekten-gere-816f5b2895
Ogłoszenie urzędowe: https://ted.europa.eu/en/notice/-/detail/682744-2026
Jeśli termin się zmieni lub ogłoszenie zostanie sprostowane, napiszemy do Ciebie.
Zaloguj się
01
Streszczenie
Streszczenie wygenerowane automatycznie
Zamawiający szuka ram dla transportu i przetwarzania odpadów powstających przy zwalczaniu epizootii, takich jak używane środki ochrony indywidualnej, odpady z gastronomii, materiały opakowaniowe, bele słomy, wycofane taczki i koryta paszowe. Podobne usługi są wymagane przy incydentach niezwiązanych z chorobami zwierząt, takich jak wydarzenia fitosanitarne, w tym odpady zakaźne, których zbieranie, transport i przetwarzanie podlegają specjalnym wytycznym zapobiegającym zakażeniom. Odpady należą do kodów Eural 18.02.02, 18.02.03, 18.01.03 lub 18.01.04. Zamówienie dzieli się na dwie części. Część 1 szacowana jest na 240 625 EUR bez VAT, w tym 192 500 EUR kosztów stałych (wynagrodzenie za dyspozycyjność) i działania przy epizootiach, plus 25% marginesu na indeksację i okoliczności nieprzewidziane. Część 2 szacowana jest na 333 000 EUR bez VAT, z 266 400 EUR kosztów stałych i tym samym marginesem 25%.
02
Opis
In het kader van de bestrijding van Dierziekten kan afval vrijkomen, zoals gebruikte persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s) en overig afval (cateringafval, verpakkingsmateriaal, balen stro, afgedankte kruiwagens, voerschotels e.d.). Dit afval moet na de bestrijding worden afgevoerd en verwerkt. Daarnaast zijn er Incidenten op Niet-dierziekte vlak, zoals plantgezondheid, waar afval vrij kan komen welke getransporteerd en verwerkt moet worden, het gaat hierbij ook over infectieus afval, waardoor transport en verwerking op nagenoeg dezelfde wijze moet plaatsvinden. Het afval dat getransporteerd en verwerkt moet worden betreft afval met Euralcodes 18.02.02, 18.02.03, 18.01.03. of 18.01.04. Dit betekent dat het o.a. afval is waarvan de inzameling, het transport en de verwerking zijn onderworpen aan speciale richtlijnen teneinde infectie te voorkomen. De raming van de opdrachtwaarde voor de looptijd van de overeenkomst is, met inachtneming van bovenstaande uitgangspunten, als volgt (bedragen zijn exclusief btw). - Perceel 1: De kosten worden geraamd op € 192.500,- excl. btw voor de gehele looptijd. Dit betreffen de vaste kosten (bereikbaarheidsvergoeding) en de inzet bij Dierziekte gerelateerde Incidenten. Daarnaast wordt rekening gehouden met indexatiemogelijkheden en onvoorziene omstandigheden, waaronder Niet-dierziekte gerelateerde Incidenten. Hiervoor wordt een marge van 25% gehanteerd. De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 1 bedraagt derhalve € 240.625,- excl. btw - Perceel 2: De kosten worden geraamd op € 266.400,-,- excl. btw voor de gehele looptijd. Dit betreffen de vaste kosten (bereikbaarheidsvergoeding) en de inzet bij Dierziekte gerelateerde Incidenten. Daarnaast wordt rekening gehouden met indexatiemogelijkheden en onvoorziene omstandigheden, waaronder Niet-dierziekte gerelateerde Incidenten. Hiervoor wordt een marge van 25% gehanteerd. De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 2 bedraagt derhalve € 333.000,- excl. btw De opdrachtwaarde voor beide percelen wordt geraamd op in totaal € 573.625,- exclusief btw voor de gehele looptijd van de Overeenkomst(en). Inschrijvers dienen er echter rekening mee te houden dat de daadwerkelijke afname aanmerkelijk lager kan liggen dan hierboven aangegeven. Dit komt omdat er sprake is van bovengenoemde onzekere factoren die van invloed zijn op de afname. Daarnaast kan er ook sprake zijn van een grootschalige Crisis en kan de maximale opdrachtwaarde hoger zijn dan de geraamde waarde. De maximale opdrachtwaarde voor beide percelen in totaal wordt geschat op € 1.361.125,- exclusief btw, waarbij de maximale opdrachtwaarde voor perceel 1 € 381.250,- excl. btw bedraagt en de maximale opdrachtwaarde voor perceel 2 bedraagt € 979.875,- excl. btw. Dit is gebaseerd op inzet in tijden van Crisis waarin grootschalige dierziekte-uitbraken plaatsvinden, uitgaande van een totaal van 90 uitbraken (60 HPAI en 30 overige uitbraken) tijdens de contractperiode. De schatting is gebaseerd op de risicobeoordeling van de Wageningen Economic Research (WEcR) met betrekking tot dierziektenuitbraken in Nederland. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.
In het kader van de bestrijding van Dierziekten kan afval vrijkomen, zoals gebruikte persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s) en overig afval (cateringafval, verpakkingsmateriaal, balen stro, afgedankte kruiwagens, voerschotels e.d.). Dit afval moet na de bestrijding worden afgevoerd en verwerkt. Daarnaast zijn er Incidenten op Niet-dierziekte vlak, zoals plantgezondheid, waar afval vrij kan komen welke getransporteerd en verwerkt moet worden, het gaat hierbij ook over infectieus afval, waardoor transport en verwerking op nagenoeg dezelfde wijze moet plaatsvinden. Het afval dat getransporteerd en verwerkt moet worden betreft afval met Euralcodes 18.02.02, 18.02.03, 18.01.03. of 18.01.04. Dit betekent dat het o.a. afval is waarvan de inzameling, het transport en de verwerking zijn onderworpen aan speciale richtlijnen teneinde infectie te voorkomen. De raming van de opdrachtwaarde voor de looptijd van de overeenkomst is als volgt (bedragen zijn exclusief btw). - Perceel 1: De kosten worden geraamd op € 192.500,- excl. btw voor de gehele looptijd. Dit betreffen de vaste kosten (bereikbaarheidsvergoeding) en de inzet bij Dierziekte gerelateerde Incidenten. Daarnaast wordt rekening gehouden met indexatiemogelijkheden en onvoorziene omstandigheden, waaronder Niet-dierziekte gerelateerde Incidenten. Hiervoor wordt een marge van 25% gehanteerd. De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 1 bedraagt derhalve € 240.625,- excl. btw Inschrijvers dienen er echter rekening mee te houden dat de daadwerkelijke afname aanmerkelijk lager kan liggen dan hierboven aangegeven. Dit komt omdat er sprake is van bovengenoemde onzekere factoren die van invloed zijn op de afname. Daarnaast kan er ook sprake zijn van een grootschalige Crisis en kan de maximale opdrachtwaarde hoger zijn dan de geraamde waarde. De maximale opdrachtwaarde voor perceel 1 bedraagt € 381.250,- excl. btw. Dit is gebaseerd op inzet in tijden van Crisis waarin grootschalige dierziekte-uitbraken plaatsvinden, uitgaande van een totaal van 90 uitbraken (60 HPAI en 30 overige uitbraken) tijdens de contractperiode. De schatting is gebaseerd op de risicobeoordeling van de Wageningen Economic Research (WEcR) met betrekking tot dierziektenuitbraken in Nederland. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.; In het kader van de bestrijding van Dierziekten kan afval vrijkomen, zoals gebruikte persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s) en overig afval (cateringafval, verpakkingsmateriaal, balen stro, afgedankte kruiwagens, voerschotels e.d.). Dit afval moet na de bestrijding worden afgevoerd en verwerkt. Daarnaast zijn er Incidenten op Niet-dierziekte vlak, zoals plantgezondheid, waar afval vrij kan komen welke getransporteerd en verwerkt moet worden, het gaat hierbij ook over infectieus afval, waardoor transport en verwerking op nagenoeg dezelfde wijze moet plaatsvinden. Het afval dat getransporteerd en verwerkt moet worden betreft afval met Euralcodes 18.02.02, 18.02.03, 18.01.03. of 18.01.04. Dit betekent dat het o.a. afval is waarvan de inzameling, het transport en de verwerking zijn onderworpen aan speciale richtlijnen teneinde infectie te voorkomen. Dit is gebaseerd op inzet in tijden van Crisis waarin grootschalige dierziekte-uitbraken plaatsvinden, uitgaande van een totaal van 90 uitbraken (60 HPAI en 30 overige uitbraken) tijdens de contractperiode. De schatting is gebaseerd op de risicobeoordeling van de Wageningen Economic Research (WEcR) met betrekking tot dierziektenuitbraken in Nederland. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. De raming van de opdrachtwaarde voor de looptijd van de overeenkomst is, als volgt (bedragen zijn exclusief btw). - Perceel 2: De kosten worden geraamd op € 266.400,-,- excl. btw voor de gehele looptijd. Dit betreffen de vaste kosten (bereikbaarheidsvergoeding) en de inzet bij Dierziekte gerelateerde Incidenten. Daarnaast wordt rekening gehouden met indexatiemogelijkheden en onvoorziene omstandigheden, waaronder Niet-dierziekte gerelateerde Incidenten. Hiervoor wordt een marge van 25% gehanteerd. De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 2 bedraagt derhalve € 333.000,- excl. btw Inschrijvers dienen er echter rekening mee te houden dat de daadwerkelijke afname aanmerkelijk lager kan liggen dan hierboven aangegeven. Dit komt omdat er sprake is van bovengenoemde onzekere factoren die van invloed zijn op de afname. Daarnaast kan er ook sprake zijn van een grootschalige Crisis en kan de maximale opdrachtwaarde hoger zijn dan de geraamde waarde. De maximale opdrachtwaarde voor perceel 2 bedraagt bedraagt € 979.875,- excl. btw.
03
2 części
Część 1
Transport van afval van dierziekten en niet-dierziekten gerelateerde Incidentenszacunkowo 240 625 € · 24 miesięcy
Część 2
Verwerking van afval van dierziekten en niet-dierziekten gerelateerde Incidentenszacunkowo 333 000 € · 24 miesięcy · Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Jak oceniane są oferty
G1 Plan van aanpak (perceel 1); G2: Prijzen/tarieven; G1 Plan van aanpak (perceel 2)
Części są oceniane różnie: oficjalne ogłoszenie podaje kryteria każdej części.
prawdopodobna wartość udzielenia dla tego ogłoszenia, wyliczona z opublikowanej wartości szacunkowej 573 625 €
od 573 625 € do 573 625 €
Porównywalne zamówienia w tym kraju i tej branży zostały udzielone w medianie za 100% opublikowanej wartości szacunkowej (połowa z nich za od 100% do 100%), na podstawie 248 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat.
Każde zamówienie porównujemy z wartością szacunkową tych samych części, bez umów ramowych. Opublikowana wartość szacunkowa może obejmować opcje i wznowienia, więc niższa cena nie zawsze oznacza rabat.
06
Ile płaci ten rynek
Zamawiający ma w tej branży za mało własnych rozstrzygnięć, dlatego pokazujemy przedział ostatnich rozstrzygnięć (526) w branży Środowisko, ścieki i sprzątanie w kraju: Holandia.
2 €1,3 mld €
To ogłoszenie
573 625 €
Mediana wartosci
518 322 €
Środkowa połowa wcześniejszych rozstrzygnięć
od 242 830 € do 1,8 mln €
Szacunek mieści się w typowym przedziale.
Wartości udzielonych zamówień według publikacji źródeł urzędowych. Traktuj je orientacyjnie: zakres, części i czas trwania różnią się między umowami.
liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
10
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
30%
udział postępowań z podaną wartością szacunkową
61%
Na podstawie 10 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne.
Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
8,6
udział tych części, w których złożono jedną ofertę
9%
udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
20%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
20253
20262
Jedna kropka to jedno rozstrzygnięcie, w dniu podpisania, w wielkości odpowiadającej wartości. Pierścień oznacza rozstrzygnięcie bez opublikowanej wartości.
Ten zamawiający nie ma jeszcze udzielonych zamówień w tej branży. Zwyczajowi zwycięzcy, Środowisko, ścieki i sprzątanie - Holandia
Większe niż 53% otwartych ogłoszeń w branży Środowisko, ścieki i sprzątanie w całej Europie.
najmniejszenajwiększe
otwarte teraz, Środowisko, ścieki i sprzątanie
4 549
mediana otwartych ogłoszeń
496 222 €
Kto wygrywa na tym rynku
Wielu dostawców
Holandia · Środowisko, ścieki i sprzątanie
liczba różnych firm, które zdobyły tu zamówienia
410
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
9%
liczba zamawiających, którzy udzielili tu zamówień
442
Na podstawie 775 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne.
Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
3,1
udział tych części, w których złożono jedną ofertę
16%
udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
1%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.