Przejdź do treści
Aperlena

TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) sprawdzono 1 tydzień temu Ogłoszenie o zamówieniu

Niemcy - Części zamienne mechaniczne do pojazdów wojskowych - Produkcja i dostawa wyposażenia warsztatowego (WSA) konserwacja mobilna (mobIH) poziomu 1

Oryginał Deutschland - Mechanische Ersatzteile für Militärfahrzeuge - Herstellung und Lieferung von Werkstattausstattung (WSA) mobile Instandhaltung (mobIH) der Instandhaltungsstufe 1 bestehend aus bis zu 1.100 Basiscontainer 20 ft zzgl. 1300 Mustercontainerhüllen, 1.00

Zamknięty Niemcy Koblenz Sprzęt bezpieczeństwa i obrony

Zamawiający Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr

Najważniejsze informacje

Opublikowano
Tryb postępowania
Tryb negocjacyjny
  1. Opublikowano
Zobacz oficjalne ogłoszenie Obserwuj ten przetarg

Składanie ofert zakończone. Udzielenie zamówienia lub sprostowanie tego ogłoszenia: e-mail, gdy rejestr to zobaczy. Zaloguj się

Streszczenie

Streszczenie wygenerowane automatycznie

Niemiecki zamawiający zakupuje produkcję i dostawę wyposażenia warsztatowego do mobilnej konserwacji poziomu 1, mieszczącego się w kontenerach. Zakres obejmuje do 1 100 kontenerów podstawowych 20 stóp ISO low cube (755 w zamówieniu stałym, do 345 w zamówieniu dalszym), do 1 300 obudów kontenerów wzorcowych 20 stóp (zamówienie dalsze), do 1 000 kontenerów uzupełniających 10 stóp półwysokich (703 stałych, do 297 w zamówieniu dalszym) oraz do 850 kontenerów konserwacji systemu 10 stóp półwysokich (603 stałych, do 247 w zamówieniu dalszym), wraz z akcesoriami, wyposażeniem, dokumentacją i szkoleniem. Zapotrzebowanie podzielono na dwa zadania, z jedną ramową umową na każde zadanie zawieraną z jednym przedsiębiorstwem. Umowy ramowe obowiązują przez siedem lat każda.

Najważniejsze informacje

Herstellung und Lieferung von Werkstattausstattung (WSA) mobile Instandhaltung (mobIH) der Instandhaltungsstufe 1 bestehend aus bis zu 1.100 Basiscontainern 20 ft. zzgl. bis zu 1.300 Mustercontainerhüllen 20ft., bis zu 1.000 Ergänzungscontainern 10 ft. halbhoch und bis zu 850 Systeminstandsetzungsfeldwebelcontainern 10 ft. halbhoch inklusive Zubehör, Ausstattung und Dokumentation. Der Bedarf wird in zwei Lose aufgeteilt. Es ist beabsichtigt, je Los eine Rahmenvereinbarung (RV) mit je einem Unternehmen zu schließen. Die Laufzeit der Rahmenvereinbarungen beträgt jeweils sieben Jahre. Herstellung und Lieferung von bis zu 1.100 Stück Basiscontainer 20 ft ISO "low cube"(Festbeauftragung: 755 Stück Bestellleistung: bis zu 345 Stück) und bis zu 1.300 Mustercontainerhüllen 20 ft ISO "low cube" (Festbeauftragung: keine Bestellleistung: bis zu 1.300 Stück) inklusive Dokumentation und Ausbildung; Bis zu 1.000 Stück Ergänzungscontainer 10ft ISO halbhoch (Festbeauftragung: 703 Stück Bestellleistung: bis zu 297 Stück) und bis zu 850 Stück Systeminstandsetzungsfeldwebelcontainer 10 ft ISO halbhoch (Festbeauftragung: 603 Stück Bestellleistungen: bis zu 247 Stück) inklusive Dokumentation und Ausbildung.
Tekst oryginalny
Herstellung und Lieferung von Werkstattausstattung (WSA) mobile Instandhaltung (mobIH) der Instandhaltungsstufe 1 bestehend aus bis zu 1.100 Basiscontainern 20 ft. zzgl. bis zu 1.300 Mustercontainerhüllen 20ft., bis zu 1.000 Ergänzungscontainern 10 ft. halbhoch und bis zu 850 Systeminstandsetzungsfeldwebelcontainern 10 ft. halbhoch inklusive Zubehör, Ausstattung und Dokumentation. Der Bedarf wird in zwei Lose aufgeteilt. Es ist beabsichtigt, je Los eine Rahmenvereinbarung (RV) mit je einem Unternehmen zu schließen. Die Laufzeit der Rahmenvereinbarungen beträgt jeweils sieben Jahre. Herstellung und Lieferung von bis zu 1.100 Stück Basiscontainer 20 ft ISO "low cube"(Festbeauftragung: 755 Stück, Bestellleistung: bis zu 345 Stück) und bis zu 1.300 Mustercontainerhüllen 20 ft ISO "low cube" (Festbeauftragung: keine, Bestellleistung: bis zu 1.300 Stück) inklusive Dokumentation und Ausbildung; Bis zu 1.000 Stück Ergänzungscontainer 10ft ISO halbhoch (Festbeauftragung: 703 Stück, Bestellleistung: bis zu 297 Stück) und bis zu 850 Stück Systeminstandsetzungsfeldwebelcontainer 10 ft ISO halbhoch (Festbeauftragung: 603 Stück, Bestellleistungen: bis zu 247 Stück) inklusive Dokumentation und Ausbildung.

Oficjalne źródło

Źródło: TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Zgłoś błąd w tym ogłoszeniu

Ostatnia weryfikacja w TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) 1 tydzień temu

Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr

Niemcy

ogłoszeń w rejestrze
877
rozstrzygnięć
401
łączna wartość udzielonych zamówień
16,4 mln €

Kto wygrywa jego zamówienia

Wielu dostawców
liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
226
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
8%
udział postępowań z podaną wartością szacunkową
0%

Na podstawie 362 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.

Konkurencja

średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
4,1
udział tych części, w których złożono jedną ofertę
21%
udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
6%

Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.

Najczęściej udziela zamówień firmom

  1. Rheinmetall MAN Military Vehicles GmbH 12 zamówień
  2. Thales Deutschland GmbH 8 zamówień
  3. Rheinmetall Electronics GmbH 8 zamówień

62 otwartych przetargów w tej chwili

Kontekst rynkowy

otwarte teraz, Sprzęt bezpieczeństwa i obrony
986
mediana otwartych ogłoszeń
246 375 €

Kto wygrywa na tym rynku

Wielu dostawców

Niemcy · Sprzęt bezpieczeństwa i obrony

liczba różnych firm, które zdobyły tu zamówienia
363
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
5%
liczba zamawiających, którzy udzielili tu zamówień
235

Na podstawie 598 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.

Konkurencja

średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
2,6
udział tych części, w których złożono jedną ofertę
28%
udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
8%
udział ofert z innego kraju
5%

Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.

Podobne przetargi

Otwarte teraz

Rozstrzygnięte wcześniej

Nie przegap przetargów takich jak ten

26 nowych ogłoszeń w ostatnich 7 dniach: Sprzęt bezpieczeństwa i obrony, Niemcy. Otrzymuj e-mail, gdy pojawią się nowe ogłoszenia. Za darmo.

Ustaw mój alert

Albo obserwuj tylko jego kod CPV, „Mechaniczne części zapasowe do pojazdów wojskowych”: e-mail, gdy pojawią się nowe przetargi z tym kodem, bez konta.

Skróty klawiszowe

Przeglądaj listę bez sięgania po mysz. Skróty nie działają podczas pisania w polu.

j
Następny wynik
k
Poprzedni wynik
Enter
Otwórz wynik
n
Następna strona
p
Poprzednia strona
c
Porównaj ten wynik
s
Dodaj ten wynik do krótkiej listy
o
Otwórz wynik w nowej karcie
x
Odłóż ten wynik
/
Szukaj z każdej strony
Ctrl K
Szukaj z każdej strony
?
Pokaż te skróty
Esc
Zamknij

Spis treści

Zamknij
Zaloguj się

Język