NYÍRSÉGVÍZ Nyíregyháza és Térsége Víz- és Csatornamű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
21 ogłoszeń w rejestrze, żadne nie jest teraz otwarte. 14 udzielonych zamówień, łącznie 4,3 mln €.
Główne branże Maszyny przemysłowe 6, Materiały budowlane 5, Produkty chemiczne 4, Ropa naftowa, paliwa i energia 4, Usługi naprawcze i konserwacyjne 2
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 12 zamówień 4,3 mln €
- 2025 1 zamówienie 23 676 €
- 200 000 €
- 2,0 mln €
- największe, 3,1 mln €
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- POLYTECH INDUSTRIE Korlátolt Felelősségű Társaság 2 kontrakty 32 523 €
- MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. 1 kontrakt 3 119 404 €
- Jankovics és Jankovics Ipari és Kereskedelmi Kft 1 kontrakt 434 771 €
- INTEREX-WAGA KFT; Jankovics és Jankovics Ipari és Kereskedelmi Kft 1 kontrakt 206 472 €
- TEXOR MŰANYAGIPARI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.; INTEREX-WAGA KFT; Jankovics és Jankovics Ipari és Kereskedelmi Kft 1 kontrakt 144 022 €
- Öntvény Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság; INTEREX-WAGA KFT; KRISTÁLY Tervező, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft 1 kontrakt 106 640 €
- INTEREX-WAGA KFT 1 kontrakt 104 699 €
- KRISTÁLY Tervező, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft; Jankovics és Jankovics Ipari és Kereskedelmi Kft 1 kontrakt 47 777 €
Udziały w 11 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w marzec i sierpień.
Następna prawdopodobna fala: marzec 2027.
- Typowa wartość zamówienia
- 99 665 €
- Mediana ostatnich 12 ogłoszeń z podaną wartością
Na podstawie 21 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Czego się spodziewać po tym zamawiającym
Mierzone w jego głównej branży Maszyny przemysłowe
- Typowa cena końcowa wobec opublikowanej wartości szacunkowej
- +0.3%
Mediany z 5 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży z ostatnich 5 lat. Każda liczba korzysta z tych rozstrzygnięć, które publikują potrzebne jej daty lub kwoty.
Najbliższe 90 dni
Co nadchodzi od tego zamawiającego
- przetargi zapowiedziane z wyprzedzeniem (ostatnie 6 miesięcy)
- 0
- umowy wracające na rynek w ciągu najbliższych 90 dni
- 1
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Kto wygrywa jego zamówienia
Umiarkowanie skoncentrowany- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 10
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 36%
Na podstawie 11 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Udzielony
1 948 €
wartość umowy
Udzielony
206 472 €
wartość umowy
Udzielony
47 777 €
wartość umowy
Udzielony
104 699 €
wartość umowy
Udzielony
3 119 404 €
wartość umowy
Udzielony
30 575 €
wartość umowy
Udzielony
30 575 €
wartość umowy
Udzielony
434 771 €
wartość umowy
Udzielony
106 640 €
wartość umowy
Udzielony
30 575 €
wartość umowy
Udzielony
144 022 €
wartość umowy