Nitrokémia Környezetvédelmi Tanácsadó és Szolgáltató Zártkörűen működő részvénytársaság
19 ogłoszeń w rejestrze, 1 otwarte teraz. 13 udzielonych zamówień, łącznie 18,7 mln €.
Główne branże Środowisko, ścieki i sprzątanie 8, Usługi finansowe i ubezpieczeniowe 5, Produkty chemiczne 3, Usługi architektoniczne i inżynieryjne 2, Meble i sprzęt AGD 1
Dorobek
Zamówienia według lat
- 2026 2 zamówienia 163 048 €
- 2025 11 zamówień 18,5 mln €
- 500 000 €
- 5,0 mln €
- największe, 5,0 mln €
- wartość nieopublikowana
Każda kropka to jedno udzielone zamówienie, umieszczone w dniu udzielenia; jej wielkość odpowiada wartości.
Powiązania
Kto wygrywa u tego zamawiającego
- Terra-Log Mélyépítő Kft. 6 kontraktów 10 324 832 €
- Hungaropec Ipari Hulladékkezelő Zrt; EnviroTrade Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 1 kontrakt 2 031 529 €
- REÁL-T Kereskedelmi, Szolgáltató és Tanácsadó Betéti Társaság 1 kontrakt 648 952 €
- Allied Solutions CEE Kft.; Torna Öko Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság; AKTIVIT Környezetvédelmi, Termelő, Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság; UNICHEM Vegyipari, Kereskedelmi, Szolgáltató Kft.; Dinax Vízkezelési Kft; Calmit Hungária Mészművek Korlátolt Felelősségű Tá 1 kontrakt 413 680 €
- Generali Biztosító Zrt.; Alfa Vienna Insurance Group Biztosító Zrt. 1 kontrakt 252 353 €
- Gránit Biztosító Zártkörűen Működő Részvénytársaság 1 kontrakt 108 535 €
- Brenntag Hungária Kft. 1 kontrakt 54 513 €
Udziały w 12 zamówieniach, których ten zamawiający udzielił wskazanym firmom.
Praktyka
Jak kupuje
Rytm publikacji
Publikuje najwięcej w październik i lipiec.
Następna prawdopodobna fala: lipiec 2027.
Na podstawie 19 ogłoszeń z ostatnich 24 miesięcy.
Najbliższe 90 dni
Co nadchodzi od tego zamawiającego
- przetargi zapowiedziane z wyprzedzeniem (ostatnie 6 miesięcy)
- 0
- umowy wracające na rynek w ciągu najbliższych 90 dni
- 1
Wskaźniki
Zamawiający w liczbach
Kto wygrywa jego zamówienia
Skoncentrowany- liczba różnych firm, które zdobyły jego zamówienia
- 7
- udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
- 67%
Na podstawie 12 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
- średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
- 1,9
- udział tych części, w których złożono jedną ofertę
- 15%
- udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
- 0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
Rejestr
Przetargi tego zamawiającego
Udzielony
108 535 €
wartość umowy
Udzielony
679 820 €
wartość umowy
Udzielony
668 266 €
wartość umowy
Udzielony
5 036 906 €
wartość umowy
Udzielony
54 513 €
wartość umowy
Udzielony
1 772 920 €
wartość umowy
Udzielony
648 952 €
wartość umowy
Udzielony
2 166 920 €
wartość umowy
Udzielony
413 680 €
wartość umowy
Udzielony
4 822 019 €
wartość umowy
Udzielony
2 031 529 €
wartość umowy