Vai al contenuto
Aperlena

Acquisto di una pala caricatrice

Originale „Zakup koparko-ładowarki”

Chiusa Bando di gara
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Pubblicata
  2. Scadenza aperta 11 giorni
  3. Aggiudicata

Sintesi

Sintesi generata automaticamente

Il comune di Stawiski, situato nella regione di Podlaskie in Polonia, intende acquistare una pala caricatrice. Questo avviso di appalto pubblico è stato pubblicato il 13 agosto 2026. Il compratore è un ente locale che fornisce servizi pubblici generali. La procedura di aggiudicazione è la procedura di base. Per quanto riguarda il valore stimato, il documento non fornisce cifre finanziarie. Allo stesso modo, nel testo non è menzionata una scadenza specifica per la presentazione delle offerte. L'avviso precisa anche che l'appalto non è cofinanziato da fondi dell'Unione Europea ed è incluso nel piano degli appalti.

Descrizione

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391065 z dnia 2026-08-13 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy „Zakup koparko-ładowarki” SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STAWISKI 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669884 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 13/15 1.5.2.) Miejscowość: Stawiski 1.5.3.) Kod pocztowy: 18-520 1.5.4.) Województwo: podlaskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński 1.5.7.) Numer telefonu: 862785511 1.5.8.) Numer faksu: 862785533 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@stawiski.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://stawiski.ezamawiajacy.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup koparko-ładowarki” 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06d3e2a9-f072-460a-845d-86e9a1752ef1 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391065 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000229/08/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 „Zakup koparko-ładowarki”. 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://stawiski.ezamawiajacy.pl/ 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://stawiski.ezamawiajacy.pl/ 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej która dostępna jest pod adresem: https://stawiski.ezamawiajacy.pl/, w zakładce „Korespondencja” oraz poczty elektronicznej. e) Zamawiający rekomenduje komunikowanie się przez Platformę zakupową z Wykonawcami, jednak pozostawia możliwość skorzystania z ePUAPu dostępnego pod adresem: https://epuap.gov.pl/wps/portal, adres skrytki EPUAP: /egh19dj11n/SkrytkaESP, https://www.gov.pl/web/e-doreczenia, adres skrzynki e-Doręczeń: AE:PL-17345-83827-EVTVT-17 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej, adres e-mail: sekretariat@stawiski.pl. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119.1 z 04.05.2016, str. 1 z późn. zm.), dalej „RODO”, informuje się, że: 1) administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Gmina Stawiski z siedzibą w Stawiskach, Plac Wolności 13/15, 18-520 Stawiski, reprezentowana przez Burmistrza, dalej Administrator; 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem e-mail: iod@stawiski.pl lub pisemnie na adres Administratora; 3) dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO tj. przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze w związku z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, dalej „ustawa Pzp” w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego; 4) odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o zapisy ustawy Pzp oraz podmioty, które będą przetwarzały Pana/Pani dane osobowe w imieniu administratora na postawie zawartej z administratorem umowy powierzenia przetwa

Fonte ufficiale

Fonte: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 2 settimane fa

Documenti su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polacco) offerte presentate tramite e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Macchine per miniere ed edilizia
65.569.345 €
373 aperte ora in Europa
Storico della stazione appaltante su Aperlena
12 avvisi tracciati · 6 aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Macchine per miniere ed edilizia · Polonia. Gratis.

Crea il mio avviso