Saltar al contenido
Aperlena

Compra de una retroexcavadora

Original „Zakup koparko-ładowarki”

Cerrada Anuncio de licitación
Vigilar esta licitación

Te escribimos si cambia el plazo o se publica una corrección. Gratis. Iniciar sesión

  1. Publicada
  2. Fecha límite abierta 11 días
  3. Adjudicada

Resumen

Resumen generado automáticamente

El municipio de Stawiski, situado en la región de Podlaskie en Polonia, quiere comprar una retroexcavadora. Este anuncio de licitación pública se publicó el 13 de agosto de 2026. El comprador es una entidad de gobierno local que ofrece servicios públicos generales. La contratación se realiza mediante el procedimiento básico. Sobre el valor estimado, el documento no proporciona cifras financieras. De manera similar, no se menciona ninguna fecha límite específica para la presentación de ofertas en el texto. El anuncio también señala que el contrato no está cofinanciado con fondos de la Unión Europea y está incluido en el plan de compras.

Descripción

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391065 z dnia 2026-08-13 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy „Zakup koparko-ładowarki” SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STAWISKI 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669884 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 13/15 1.5.2.) Miejscowość: Stawiski 1.5.3.) Kod pocztowy: 18-520 1.5.4.) Województwo: podlaskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński 1.5.7.) Numer telefonu: 862785511 1.5.8.) Numer faksu: 862785533 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@stawiski.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://stawiski.ezamawiajacy.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup koparko-ładowarki” 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06d3e2a9-f072-460a-845d-86e9a1752ef1 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391065 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000229/08/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 „Zakup koparko-ładowarki”. 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://stawiski.ezamawiajacy.pl/ 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://stawiski.ezamawiajacy.pl/ 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej która dostępna jest pod adresem: https://stawiski.ezamawiajacy.pl/, w zakładce „Korespondencja” oraz poczty elektronicznej. e) Zamawiający rekomenduje komunikowanie się przez Platformę zakupową z Wykonawcami, jednak pozostawia możliwość skorzystania z ePUAPu dostępnego pod adresem: https://epuap.gov.pl/wps/portal, adres skrytki EPUAP: /egh19dj11n/SkrytkaESP, https://www.gov.pl/web/e-doreczenia, adres skrzynki e-Doręczeń: AE:PL-17345-83827-EVTVT-17 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej, adres e-mail: sekretariat@stawiski.pl. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119.1 z 04.05.2016, str. 1 z późn. zm.), dalej „RODO”, informuje się, że: 1) administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Gmina Stawiski z siedzibą w Stawiskach, Plac Wolności 13/15, 18-520 Stawiski, reprezentowana przez Burmistrza, dalej Administrator; 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem e-mail: iod@stawiski.pl lub pisemnie na adres Administratora; 3) dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO tj. przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze w związku z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, dalej „ustawa Pzp” w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego; 4) odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o zapisy ustawy Pzp oraz podmioty, które będą przetwarzały Pana/Pani dane osobowe w imieniu administratora na postawie zawartej z administratorem umowy powierzenia przetwa

Fuente oficial

Fuente: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica siempre los detalles en el anuncio oficial.

Última verificación con Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) hace 2 semanas

Documentos en Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polaco) ofertas presentadas a través de e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Más de este comprador

Perfil completo del comprador

Adjudicaciones recientes