Aller au contenu
Aperlena

Zakup oprogramowania Microsoft 365 Enterprise Mobility + Security E3 lub oprogramowania równoważnego.

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué en attente

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403008 z dnia 2026-08-21 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup oprogramowania Microsoft 365 Enterprise Mobility + Security E3 lub oprogramowania równoważnego. SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141032404 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Chmielna 69 1.5.2.) Miejscowość: Warszawa 1.5.3.) Kod pocztowy: 00-801 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ncbr.gov.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ncbr 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://www.gov.pl/web/ncbr 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność Zarządzanie i realizacja strategicznych programów badań naukowych i prac rozwojowych SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup oprogramowania Microsoft 365 Enterprise Mobility + Security E3 lub oprogramowania równoważnego. 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af7d9fb4-c634-4035-a8f9-418a71cefc72 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403008 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116792/03/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.8 Zakup oprogramowania Microsoft lub rozwiązania równoważnego 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: Programy FENG, FERS, KPK. 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315969 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: 22/26/TPBN 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest: 1) w ramach zamówienia podstawowego: a) dostawa subskrypcji oprogramowania Microsoft Enterprise Mobility + Security E3 (EMS E3) lub oprogramowania równoważnego dla 750 użytkowników, na okres 12 miesięcy z terminem obowiązywania od dnia 02.11.2026 r.; b) świadczenie przez Wykonawcę Usługi Wsparcia Technicznego; 2) w ramach zamówienia opcjonalnego, dostawa subskrypcji oprogramowania Microsoft Enterprise Mobility + Security E3 (EMS E3) lub oprogramowania równoważnego. 4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 465432,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 504459,90 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 465432,00 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P&P Solutions sp. z o. o. 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231300116 7.3.3) Ulica: ul. Kazimierza Pułaskiego 76 7.3.4) Miejscowość: Konstancin-Jeziorna 7.3.5) Kod pocztowy: 05-510 7.3.6.) Województwo: mazowieckie 7.3.7.) Kraj: Polska 7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie SEKCJA VIII UMOWA 8.1.) D

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 2 semaines

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

5 marchés ouverts actuellement

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Logiciels & systèmes d'information
57 141 451 €
2 592 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
70 avis suivis · 28 attribués
15 759 827 € de contrats attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Logiciels & systèmes d'information · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte

Raccourcis clavier

Parcourir une liste sans toucher la souris. Les raccourcis restent inactifs pendant la saisie dans un champ.

j
Résultat suivant
k
Résultat précédent
Entrée
Ouvrir le résultat
n
Page suivante
p
Page précédente
c
Comparer ce résultat
s
Ajouter ce résultat à la présélection
/
Aller au champ de recherche
?
Afficher ces raccourcis
Échap
Fermer