Aller au contenu
Aperlena

„Zakup koparko-ładowarki”

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué en attente

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409844 z dnia 2026-08-27 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy „Zakup koparko-ładowarki” SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIEMCZA 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717881 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Rynek 10 1.5.2.) Miejscowość: Niemcza 1.5.3.) Kod pocztowy: 58-230 1.5.4.) Województwo: dolnośląskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.niemcza.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gmniemcza.e-zp.finn.pl/, https://bip.um.niemcza.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://gmniemcza.e-zp.finn.pl 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup koparko-ładowarki” 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2c05e84-cb28-4842-8401-7a55ae9a23c5 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409844 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00065482/04/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Zakup koparko-ładowarki 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352459 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: OSO.271.5.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki kołowej wraz z osprzętem, współfinansowany ze środków budżetu państwa, w ramach realizacji zadań Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Pojazd musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku, nieużywany, nie powystawowy, ani nie wykorzystywany do pokazów i prezentacji, Wykonawca musi mieć względem niego tytuł prawny do sprzedaży, musi być wolny od wad fizycznych i prawnych, wolny od praw osób trzecich, nie może być przedmiotem żadnego postępowania ani zabezpieczenia. 4.5.3.) Główny kod CPV: 43300000-6 - Maszyny i sprzęt budowlany SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 599994,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 748900,00 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 599994,00 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTERHANDLER Sp. z o.o. 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8790169699 7.3.3) Ulica: Wapienna 7.3.4) Miejscowość: Toruń 7.3.5) Kod pocztowy: 87-100 7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie 7.3.7.) Kraj: Polska 7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie SEKCJA VIII UMOWA 8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 599994,00 PLN 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 semaine

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Machines de mine & de construction
58 894 491 €
447 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
14 avis suivis · 7 attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Machines de mine & de construction · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte

Raccourcis clavier

Parcourir une liste sans toucher la souris. Les raccourcis restent inactifs pendant la saisie dans un champ.

j
Résultat suivant
k
Résultat précédent
Entrée
Ouvrir le résultat
n
Page suivante
p
Page précédente
c
Comparer ce résultat
s
Ajouter ce résultat à la présélection
/
Aller au champ de recherche
?
Afficher ces raccourcis
Échap
Fermer