Aller au contenu
Aperlena

Zakup beczki asenizacyjnej

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué en attente

Description

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup beczki asenizacyjnej SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grabowiec 1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Grabowiec 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368492 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Rynek 3 1.5.2.) Miejscowość: Grabowiec 1.5.3.) Kod pocztowy: 22-425 1.5.4.) Województwo: lubelskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski 1.5.7.) Numer telefonu: 84 651 24 74 1.5.8.) Numer faksu: 84 651 24 74 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@grabowiec.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.grabowiec.pl/gmina/ 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://grabowiec.ezamawiajacy.pl 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup beczki asenizacyjnej 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b82bb383-3c15-478a-b82c-c432f7bdebd8 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00090579 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-02 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00064613/10/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.5 Zakup beczki asenizacyjnej 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00617920 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: ZP/35/2025 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup beczki asenizacyjnej Wóz asenizacyjny: 1. Zbiornik - zbiornik obustronnie ocynkowany ogniowo - pasywacja zbiornika chroniąca świeży ocynk - tylny właz - pokrywa włazu na zawiasie - rurowy wskaźnik napełnienia z wziernikiem - króciec spustowy z zaworem w najniższym punkcie zbiornika - wziernik na tylnej dennicy - boczne zasysanie - górny właz - zawór bezpieczeństwa 2. Konstrukcja wozu: - Ramowa - wykonany z kształtownika zamkniętego - zaczep kulowy - zaczep resorowany - stopka podporowa mechaniczna 3. Zestaw kołowy - dwie osie resorowane - tylna oś skrętna - ogumienie 600 radialne -błotniki - układ hamulcowy pneumatyczny - hamulec ręczny postojowy 4. Sprężarka - kompresor MEC 13500 - zbrojone węże odporne na temperaturę łączące armaturę - zabezpieczenie przed przelaniem - manowakuometr - dwa zawory bezpieczeństwa: nadciśnieniowy oraz podciśnieniowy - odolejacz 5. Króćce ssawne 6 ̎ o ø150mm - główny króciec spustowy w pokrywie tylnego włazu z zasuwą hydrauliczną - króćce z lewej i prawej strony wraz z zasuwami ręcznymi 6. Wąż 4 ̎ (ø150) - uchwyty transportowe na wąż ssawny - wąż z koszem ssącym - chroniący przed zassaniem dużych elementów - 3 węże ssawne- 6mb - 2 węże ssawne- 3mb 7. Wałek przekaźnika 4.5.3.) Główny kod CPV: 34144500-3 - Pojazdy do transportu odpadów i ścieków 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 44614000-7 - Beczki SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 mois

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Équipements de transport & véhicules
28 859 233 €
5 681 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
6 avis suivis · 3 attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Équipements de transport & véhicules · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte

Raccourcis clavier

Parcourir une liste sans toucher la souris. Les raccourcis restent inactifs pendant la saisie dans un champ.

j
Résultat suivant
k
Résultat précédent
Entrée
Ouvrir le résultat
n
Page suivante
p
Page précédente
c
Comparer ce résultat
s
Ajouter ce résultat à la présélection
/
Aller au champ de recherche
?
Afficher ces raccourcis
Échap
Fermer