Saltar al contenido
Aperlena

Zakup beczki asenizacyjnej

Adjudicada Adjudicación de contrato Sin fecha límite publicada
Vigilar esta licitación

Te escribimos si cambia el plazo o se publica una corrección. Gratis. Iniciar sesión

  1. Publicada
  2. Adjudicada pendiente

Descripción

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup beczki asenizacyjnej SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grabowiec 1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Grabowiec 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368492 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Rynek 3 1.5.2.) Miejscowość: Grabowiec 1.5.3.) Kod pocztowy: 22-425 1.5.4.) Województwo: lubelskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski 1.5.7.) Numer telefonu: 84 651 24 74 1.5.8.) Numer faksu: 84 651 24 74 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@grabowiec.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.grabowiec.pl/gmina/ 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://grabowiec.ezamawiajacy.pl 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup beczki asenizacyjnej 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b82bb383-3c15-478a-b82c-c432f7bdebd8 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00090579 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-02 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00064613/10/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.5 Zakup beczki asenizacyjnej 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00617920 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: ZP/35/2025 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup beczki asenizacyjnej Wóz asenizacyjny: 1. Zbiornik - zbiornik obustronnie ocynkowany ogniowo - pasywacja zbiornika chroniąca świeży ocynk - tylny właz - pokrywa włazu na zawiasie - rurowy wskaźnik napełnienia z wziernikiem - króciec spustowy z zaworem w najniższym punkcie zbiornika - wziernik na tylnej dennicy - boczne zasysanie - górny właz - zawór bezpieczeństwa 2. Konstrukcja wozu: - Ramowa - wykonany z kształtownika zamkniętego - zaczep kulowy - zaczep resorowany - stopka podporowa mechaniczna 3. Zestaw kołowy - dwie osie resorowane - tylna oś skrętna - ogumienie 600 radialne -błotniki - układ hamulcowy pneumatyczny - hamulec ręczny postojowy 4. Sprężarka - kompresor MEC 13500 - zbrojone węże odporne na temperaturę łączące armaturę - zabezpieczenie przed przelaniem - manowakuometr - dwa zawory bezpieczeństwa: nadciśnieniowy oraz podciśnieniowy - odolejacz 5. Króćce ssawne 6 ̎ o ø150mm - główny króciec spustowy w pokrywie tylnego włazu z zasuwą hydrauliczną - króćce z lewej i prawej strony wraz z zasuwami ręcznymi 6. Wąż 4 ̎ (ø150) - uchwyty transportowe na wąż ssawny - wąż z koszem ssącym - chroniący przed zassaniem dużych elementów - 3 węże ssawne- 6mb - 2 węże ssawne- 3mb 7. Wałek przekaźnika 4.5.3.) Główny kod CPV: 34144500-3 - Pojazdy do transportu odpadów i ścieków 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 44614000-7 - Beczki SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Fuente oficial

Fuente: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica siempre los detalles en el anuncio oficial.

Última verificación con Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) hace 1 mes

Documentos en Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polaco) ofertas presentadas a través de e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Más de este comprador

Perfil completo del comprador

Adjudicaciones recientes