Danmark - Luftrensere - Udbud af luftrensere Dänemark Möbel & Haushaltsgeräte Aarhus Kommune; BØRNEHAVEN MOSEGÅRDEN; ODD FELLOWPLEJEHJEMME... Gesehen 28 Tage übrig 28 Sep 2026 963.172 €
Danmark - Skovplantning - Plantning af skov Dänemark Land- & forstwirtschaftliche Dienste Aarhus Kommune Gesehen 24 Tage übrig 24 Sep 2026 353.412 €
Danmark - Brandkøretøjer med vandtank - Nordvestjyllands Brandvæsens udbud af opbygning af tankvogn Dänemark Fahrzeuge & Transportmittel Nordvestjyllands Brandvæsen I/S Gesehen 25 Tage übrig 25 Sep 2026 267.533 €
Sewage, refuse, cleaning and environmental services - Call for tenders for transport and treatment of slag from the WTE plant MEC-BioHeat&Po... Dänemark Umwelt, Abwasser & Reinigung Dansk RestproduktHåndtering Amba Gesehen 300.000 € geschätzt
Danmark - Tryksager og beslægtede produkter - Udbud af kontrakt vedrørende levering af biometriske adgangskort Dänemark Druckerzeugnisse Udlændingestyrelsen Gesehen 24 Tage übrig 24 Sep 2026 535.053 €
Danmark - Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - Udbud på levering af Tekniske Rådgivningsydelser - Tange Sø Stibro Dänemark Architektur- & Ingenieurdienste Silkeborg Kommune Gesehen 4 Tage übrig 4 Sep 2026 240.774 €
Danmark - Motorkøretøjer til specielle formål - Genudbud TV-bil med optioner på serviceaftale Dänemark Fahrzeuge & Transportmittel Vandmiljø Randers A/S Gesehen 15 Tage übrig 15 Sep 2026 484.764 €
Danmark - Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - Kristrup Skole - ny multisal, nye klasseværelser, ombygning og mod... Dänemark Architektur- & Ingenieurdienste Randers Kommune Gesehen 401.300 € geschätzt
Danmark - Tunge motorkøretøjer - Indkøb af 4-akslet og 2-akslet elektrisk lastbil til Entreprenørenheden (genudbud) Dänemark Fahrzeuge & Transportmittel Aarhus Kommune, Teknik og Miljø Gesehen 15 Tage übrig 15 Sep 2026 936.355 €
Danmark - Transporttjenester (ikke affaldstransport) - Levering af lastbilydelser med fører Dänemark Transportdienste Aarhus Kommune Gesehen 10 Tage übrig 10 Sep 2026 856.130 €
Danmark - Drift af havne og vandveje og hermed beslægtede tjenesteydelser - EU- udbud på driften af Skive Erhvervshavn og Molerkajen på Fur... Dänemark Unterstützende Transportdienste Skive Kommune Gesehen 9 Tage übrig 9 Sep 2026 856.130 €
Danmark - Forbrugsvarer til tandpleje - Genudbud af dentale forbrugsartikler - efterår 2026 Dänemark Medizintechnik & Arzneimittel Ringkøbing-Skjern Kommune Gesehen 4 Tage übrig 4 Sep 2026 481.586 €
Sewage, refuse, cleaning and environmental services - Call for tenders for transport and treatment of slag from the WTE plant Hammel Fjernva... Dänemark Umwelt, Abwasser & Reinigung Dansk RestproduktHåndtering Amba Gesehen 300.000 € geschätzt
Danmark - Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - Udbud på levering af Tekniske Rådgivningsydelser - Tange Sø Stibro Dänemark Architektur- & Ingenieurdienste Silkeborg Kommune Gesehen 3 Tage übrig 4 Sep 2026 240.790 €
Danmark - Vinduespudsning - Vinduespudsning Del 1. (Genudbud) Dänemark Umwelt, Abwasser & Reinigung Aarhus Kommune Gesehen 29 Tage übrig 30 Sep 2026 462.768 €
Danmark - Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - Levering af bygherrerådgivning i forbindelse med opførelse af Lisb... Dänemark Architektur- & Ingenieurdienste Aarhus Ejendomme, Aarhus Kommune Gesehen 668.861 € geschätzt
Danmark - Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - Bygherrerådgivning vedr. nyt sengeafsnit til Regionspsykiatrien Ra... Dänemark Architektur- & Ingenieurdienste Region Midtjylland Gesehen 936.405 € geschätzt
Danmark - Regnskabs- og revisionsvirksomhed - Revisionsydelser for Vestforsyning A/S Dänemark Unternehmensdienstleistungen VESTFORSYNING ERHVERV A/S; L-Net A/S; VESTFORSYNING VAND A/S... Gesehen 668.861 € geschätzt
Danmark - Bygge- og anlægsarbejder - Udførelse af teknik (el og SRO) ifm. etablering af tilslutningsanlæg 725 Dänemark Bauarbeiten Kredsløb Transmission A/S Gesehen 668.861 € geschätzt
Danmark - Tjenesteydelser i forbindelse med landbrug, skovbrug, havebrug, akvakultur og biavl - Udbud af drift af boldbaner i Ikast Dänemark Land- & forstwirtschaftliche Dienste Ikast-Brande Kommune Gesehen 334.430 € geschätzt