Neu · България - Услуги по ремонт и поддържане на инсталации на сгради - Абонаментна техническа поддръжка в гаранционен срок на асансьори и ескала... Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste МЕТРОПОЛИТЕН ЕАД Gesehen 15 Tage übrig 15 Sep 2026 358.400 €
България - Услуги по техническо обслужване и ремонт на леки автомобили - „Следгаранционно техническо обслужване и ремонт на служебните автом... Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste ГДБОП Gesehen 10 Tage übrig 10 Sep 2026 193.000 €
Абонаментна поддръжка на GPS-система за контрол и управление на автомобилен парк, отчитане и заплащане на изминато разстояние по платената р... Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste ЕЛЕКТРОРАЗПРЕДЕЛЕНИЕ СЕВЕР АД Gesehen 220.000 € geschätzt
„Ремонт на помпи“ Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД Gesehen 17 Tage übrig 17 Sep 2026 100.000 €
България - Услуги по ремонт и поддържане на хирургическо оборудване - Извънгаранционно абонаментно техническо обслужване на роботизирана хир... Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste Специализирана болница за активно лечение по акушерство и ги... Gesehen 21 Tage übrig 21 Sep 2026 290.000 €
България - Услуги по ремонт и поддържане на неелектрически машини - Ремонт хидроагрегати Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste ТЕЦ МАРИЦА ИЗТОК 2 ЕАД Gesehen 153.000 € geschätzt
Сервизно обслужване на тежка механизация Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste ТЕЦ МАРИЦА ИЗТОК 2 ЕАД Gesehen 14 Tage übrig 14 Sep 2026 249.950 €
България - Услуги по техническо обслужване и ремонт на автомобили и мотоциклети и свързаното с тях оборудване - Комплексна услуга за следгар... Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste Областна дирекция на МВР (ОДМВР) - Варна Gesehen 14 Tage übrig 14 Sep 2026 120.000 €
ИЗРАБОТКА НА СЕРПЕНТИНИ, НОСЕЩИ ТРЪБИ И КОЛЕКТОРИ ЗА ПАРОПРЕГРЕВАТЕЛ II СТЕПЕН В "ТОПЛОФИКАЦИЯ - СЛИВЕН - ИНЖ. АНГЕЛ АНГЕЛОВ" ЕАД Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste Топлофикация-Сливен-инж.Ангел Ангелов ЕАД Gesehen 1 Tag übrig 1 Sep 2026 180.000 €
ИЗВЪНГАРАНЦИОННО ОБСЛУЖВАНЕ НА БАГЕРИ И ПОДМЯНА НА РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ ЗА НУЖДИТЕ НА „ В и К ” ООД - ГАБРОВО Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste В и К ООД Gesehen 3 Tage übrig 3 Sep 2026 141.000 €
България - Услуги по ремонт и регулиране на предавателната (скоростнатa) кутия на автомобилите - „Ремонт на автоматични предавателни кутии з... Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД Gesehen 8 Tage übrig 8 Sep 2026 500.000 €
България - Услуги по ремонт и поддържане на електрически машини, апарати и свързаното с тях оборудване - Обществена поръчка с предмет: „Абон... Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВ.... Gesehen 3 Tage übrig 3 Sep 2026 183.333 €
България - Услуги по поддържане на газови уреди - Диагностика и обслужване на машини за окисляващ въздух производство на HV - TURBO A/S Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste ТЕЦ МАРИЦА ИЗТОК 2 ЕАД Gesehen 341.500 € geschätzt
България - Услуги по поддържане на релсов път - Превоз на вагони от гара Раднево до гара ТЕЦ 2 и поддържане на железен път с тежка железопът... Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste ТЕЦ МАРИЦА ИЗТОК 2 ЕАД Gesehen 150.000 € geschätzt
България - Услуги по техническо обслужване и ремонт на превозни средства и свързаното с тях оборудване - Поддръжка, текущ, основен ремонт и... Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste ЕЛЕКТРОРАЗПРЕДЕЛЕНИЕ СЕВЕР АД Gesehen 392.000 € geschätzt
България - Услуги по ремонт и поддържане на неелектрически машини - Ремонт в заводски условия (РЗУ) на спомагателни редуктори тип ДРЦСМ прои... Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste ТЕЦ МАРИЦА ИЗТОК 2 ЕАД Gesehen 154.000 € geschätzt
България - Услуги по ремонт и поддържане на неелектрически машини - Ремонт на спомагателни съоръжения в Турбинен цех Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste ТЕЦ МАРИЦА ИЗТОК 2 ЕАД Gesehen 151.862 € geschätzt
България - Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати - Извънгаранционно техническо обслужване на медицинска... Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste Специализирана болница за активно лечение по акушерство и ги... Gesehen 505.000 € geschätzt
България - Услуги по поддържане на релсов път - Реконструкция на релсовите пътища на козлови кранове 5,6UQ19E01 в ЦПС 3,4 Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД Gesehen 449.937 € geschätzt
България - Услуги по ремонт и поддържане на вентили - Ремонт на арматура в Турбинен цех Bulgarien Reparatur- & Wartungsdienste ТЕЦ МАРИЦА ИЗТОК 2 ЕАД Gesehen 813.976 € geschätzt