Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup wideotelefonów IP

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben ausstehend

Beschreibung

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup wideotelefonów IP SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Podlaski Oddział Straży Granicznej imienia gen. dyw. Henryka Minkiewicza z siedzibą w Białymstoku 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050440036 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. gen. J. Bema 100 1.5.2.) Miejscowość: Białystok 1.5.3.) Kod pocztowy: 15-370 1.5.4.) Województwo: podlaskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki 1.5.7.) Numer telefonu: (85)71-45-181 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.posg@strazgraniczna.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podlaski.strazgraniczna.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://posg.ezamawiajacy.pl/pn/POSG/demand/289519/notice/public/details 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup wideotelefonów IP 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7039c080-b57a-4610-9c85-43397efd26b1 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328840 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00135033/02/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.6 Zakup wideotelefonów IP 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302036 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: 20/ZP/WŁiI/26 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak 4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 349197,15 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup wideotelefonów IP zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ 4.5.3.) Główny kod CPV: 32550000-3 - Sprzęt telefoniczny SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem 5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy 5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania: Zamawiający unieważnił postępowanie z uwagi na to, że cena najkorzystniejszej oferty (tj. 604 083,75 zł brutto) przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (tj. 429 512,50 zł brutto), a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 604083,75 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą c

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

Jüngste Vergaben