Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup sprzętu komputerowego

Geschlossen Auftragsbekanntmachung
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Frist 15 Tage offen
  3. Vergeben ausstehend

Beschreibung

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354291 z dnia 2026-07-21 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup sprzętu komputerowego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932112482 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Gliniana 20-22 1.5.2.) Miejscowość: Wrocław 1.5.3.) Kod pocztowy: 50-525 1.5.4.) Województwo: dolnośląskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.it@pup-wroclaw.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wroclaw.praca.gov.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający jednostka organizacyjna admnistracji samorządowej 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup sprzętu komputerowego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8caeff15-3ce7-4273-8709-0a98b1f4d6de 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354291 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00118797/01/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Zakup sprzętu komputerowego 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://pup- wroclaw.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://pup-wroclaw.logintrade.net/ 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Wymagania techniczne, jakie musi spełniać sprzęt Wykonawcy, aby mógł korzystać z platformy przetargowej: 1) dopuszczalne przeglądarki internetowe, co najmniej: Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera; 2) dostęp do sieci internet; 3) obsługa przez przeglądarkę protokołu XMLHttpRequest - Ajax; 4) włączona obsługa JavaScript; 5) zalecana szybkość łącza internetowego powyżej 500 KB/s; 6) zainstalowany Acrobat Reader; 7) zainstalowane środowisko uruchomieniowe Java - Java SE Runtime Environment 6 Update 24 lub nowszy. 4. Wymagania techniczne, które muszą spełniać urządzenia informatyczne w celu korzystania z platformy przetargowej opisane zostały na stronie internetowej: https://pup-wroclaw.logintrade.net/reg,info,wymaganiatechniczne.html i https://pup-wroclaw.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html 2. Korzystanie z platformy przetargowej jest bezpłatne. 3. Obsługę techniczną nad platformą przetargową świadczy firma Logintrade S. A. 4. W przypadku problemów technicznych proszę o kontakt pod numerem telefonu: +48 71 787 35 34, e-mail: helpdesk@logintrade.net 5. Zamawiający rekomenduje na format danych przesyłanych plików: pdf. 6. Postępowanie, którego dotyczy niniejszy dokument oznaczone jest znakiem: ZP.OI.3213.2.2026. 7. Wykonawcy winni we wszelkich kontaktach z Zamawiającym powoływać się na wyżej podane oznaczenie sprawy. 8. Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, wskazanych w niniejszej SWZ. 9. Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści SWZ. Wyjaśnienia będą udzielane z zachowaniem zasad określonych w art. 284 ustawy Pzp: 1) Zamawiający zobowiązany jest udzielić wyjaśnień niezwłocznie, jednak nie później, niż na 2 dni przed upływem terminu składania ofert, pod warunkiem, że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynął do Zamawiającego nie później niż na 4 dni przed upływem terminu składania ofert; 2) w przypadku, gdy wniosek o wyjaśnienie treści SWZ nie wpłynął w terminie, o którym mowa w pkt 1, Zamawiający nie ma obowiązku udzielania wyjaśnień SWZ oraz obowiązku przedłużenia terminu składania ofert; 3) Zamawiający odpowiada na pytania umieszczając treść zapytań wraz z wyjaśnieniami na stronie internetowej prowadzonego postępowania, na której została umieszczona SWZ (bez ujawniania źródła zapytania). 10. Wykonawca może złożyć wniosek o

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

Jüngste Vergaben