Zum Inhalt springen
Aperlena

Kauf von Computerhardware

Original „Zakup sprzętu komputerowego”

Geschlossen Auftragsbekanntmachung
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Frist 8 Tage offen
  3. Vergeben ausstehend

Zusammenfassung

Maschinell erstellte Zusammenfassung

Das Kreisamt in Police, Polen, sucht einen Lieferanten fuer die Lieferung von Computerhardware. Der Beschaffer ist eine oeffentliche Gebietskoerperschaft im Bereich der oeffentlichen Finanzen in der Region Zachodniopomorskie. Die Beschaffung umfasst Computer, Software und periphere Geraete. Teile des Auftrags werden durch den Europaeischen Fonds fuer Westpommern im Rahmen eines berufsbildenden Bildungsprogramms kofinanziert. Die Bekanntmachung wurde am 4. August 2026 veroeffentlicht. Informationen ueber die Einreichungsfrist, den geschaetzten finanziellen Wert und das spezifische Bieterverfahren sind in der Bekanntmachung nicht angegeben. Interessierte Unternehmen koennen den Beschaffer per E-Mail oder Telefon kontaktieren.

Beschreibung

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00375703 z dnia 2026-08-04 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy „Zakup sprzętu komputerowego” SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Policach 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811762713 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Tanowska 8 1.5.2.) Miejscowość: Police 1.5.3.) Kod pocztowy: 72-010 1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński 1.5.7.) Numer telefonu: 914328100 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@policki.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.policki.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup sprzętu komputerowego” 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b740cdc-d5b7-407d-a8f2-6fbcae4b80de 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375703 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046700/06/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.12 Zakup komputerów, oprogramowania i urządzeń peryferyjnych 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.15.) Nazwa projektu lub programu Część 2 i 3 zamówienia jest dofinansowana ze środków Funduszu Europejskiego dla Pomorza Zachodniego w ramach działania 6.10 Edukacja zawodowa (ZIT) Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w Powiecie Polickim” 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/transakcja/1352801 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z pkt 7 i 9 SWZ. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z pkt 18 SWZ 3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z pkt 18 SWZ SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie 4.1.2.) Numer referencyjny: WORZL.272.16.2026 4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak 4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak 4.1.9.) Liczba części: 3 4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części 4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie 4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie 4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia: Część 1 4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia zakup komputerów do Starostwa Powiatowego w Policach; 4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe 4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie 4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-30 4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie 4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie 4.3.) Kryteria oceny ofert: 4.3.1.) Sposób oceny ofert: punktowo 4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo 4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe Kryterium 1 4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena 4.3.6.) Waga: 80 Kryterium 2 4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc te

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

3 offene Ausschreibungen derzeit

Jüngste Vergaben