Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup sprzętu komputerowego

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben ausstehend

Beschreibung

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup sprzętu komputerowego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306756 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Stanisława Duboisa 68 1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka 1.5.3.) Kod pocztowy: 07-300 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki 1.5.7.) Numer telefonu: 297463711 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.tyszka@szpitalostrowmaz.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalostrowmaz.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://szpitalostrowmaz.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalostrowmaz/demand/271676/notice/public/details 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup sprzętu komputerowego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2b48760-ed01-4d33-b1e2-7879ff01c2c7 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00190696 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020066/06/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.10 Zakup sprzętu komputerowego w ramach umowy nr KPOD.07.08-IP.10-0115/24/KPO/569/2025/21 na udzielenie dotacji celowej na finansowanie realizacji inwestycji 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: umowy nr KPOD.07.08-IP.10-0115/24/KPO/569/2025/21 na udzielenie dotacji celowej na finansowanie realizacji inwestycji pn. „Rozwój opieki długoterminowej w powiecie ostrowskim poprzez stworzenie Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144189 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: SPZZOZ.XII.381.7/2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 189460 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy Część 1 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Pakiet Nr 1 1) Komputery z drukarką - 12 sztuk 2) Access Point - 12 sztuk 3) Switch - 6 sztuk 4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny 30214000-2 - Stacje robocze 4.5.5.) Wartość części: 74460 PLN Część 2 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Pakiet Nr 2 Rozszerzenie obecnej licencji z 300 do 340 sztuk 4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego 4.5.5.) Wartość części: 6600 PLN Część 3 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Pakiet Nr 3 1) Router brzegowy z firewall 4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe 4.5.5.) Wartość części: 33500 PLN Część 4 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Pakiet Nr 4 Serwer z oprogramowaniem 4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia k

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

3 offene Ausschreibungen derzeit

Jüngste Vergaben