Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup remontera drogowego

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben

Beschreibung

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup remontera drogowego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Brodnicy 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340750290 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Karbowo, ul. Wczasowa 46 1.5.2.) Miejscowość: Brodnica 1.5.3.) Kod pocztowy: 87-300 1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.zdp@brodnica.com.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdp-brodnica.bip.net.pl/ 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a5410566-f3f6-4d8b-89e7-4150962e5bf4 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność Zarzad drogami powiatowymi SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup remontera drogowego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5410566-f3f6-4d8b-89e7-4150962e5bf4 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00120490 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-20 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00671130/04/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.5 Dostawa remontera drogowego 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00433778 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: TN.3211-12/25 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup przez Zamawiającego i dostawa przez Wykonawcę remontera drogowego do bieżących napraw nawierzchni dróg. 2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części w rozumieniu przepisów prawa zamówień publicznych. Przedmiot zamówienia nie jest podzielny. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SWZ w postaci parametrów technicznych i wymagań użytkowych jakie musi spełnić oferowany przez Wykonawców remonter. Parametry i wymagania określone w tym załączniku są minimalnymi wymaganiami Zamawiającego. 4.5.3.) Główny kod CPV: 34920000-2 - Sprzęt drogowy SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 343047,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343047,00 PLN 6.4.) Cena lu

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

1 offene Ausschreibung derzeit

Jüngste Vergaben