Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup paliw płynnych

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben ausstehend

Beschreibung

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup paliw płynnych SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bodzechów 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009998 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Mikołaja Reja 10 1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski 1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400 1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugb.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/gmina-bodzechow 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cf9c5bc9-4621-4941-92c9-5cd8b9b8b69f 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne 1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie Zamawiający 2 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bodzechowie 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6611941775 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Jana Kilińskiego 49L 1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski 1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400 1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dk@ugb.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-bodzechow SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup paliw płynnych 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf9c5bc9-4621-4941-92c9-5cd8b9b8b69f 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00028359 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-13 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00533944 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2025 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 272883,58 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w SWZ rozdział 4 4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 09132100-4 - Benzyna bezołowiowa 09134000-7 - Oleje napędowe SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 325080,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32508

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

Jüngste Vergaben