Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup materiałów promocyjnych

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben ausstehend

Beschreibung

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362418 z dnia 2026-07-27 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup materiałów promocyjnych SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: NAUKOWA I AKADEMICKA SIEĆ KOMPUTEROWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010464542 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Kolska 12 1.5.2.) Miejscowość: Warszawa 1.5.3.) Kod pocztowy: 01-045 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@nask.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nask.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://nask.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/516368 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność telekomunikacja/IT SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup materiałów promocyjnych 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-486ebd0b-2653-4428-8887-aa9ab4d10e80 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362418 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264610 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: ZWiDIT.2611.17.2026.267.KZW[SECURE_PS2026] 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych, w ramach realizacji przez NASK-PIB zadania pn. "Szkolenia z zaawansowanych kompetencji cyfrowych dla funkcjonariuszy i pracowników Policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz Straży Granicznej z zakresu sztucznej inteligencji, dezinformacji, cyberbezpieczeństwa, w tym cyberhigieny." 2. Dostarczenie materiałów promocyjnych do Zamawiającego nastąpi w terminach i na adres wskazanych w umowie znajdujący się na terenie Warszawy w godzinach 9.00-16.00. Materiały promocyjne muszą spełniać wytyczne zawarte w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. 4. Kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne 5. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: 4 miesiące od dnia podpisania umowy, jednak nie później niż do dnia 30.09.2026 r., przy czym: 1) Pierwsza dostawa w liczbie wskazanej w rozdz. V etap 9 pkt 1) załącznika nr 1 do SWZ - SOPZ, nastąpi w terminie do 7 dni roboczych od dnia akceptacji próbki, o której mowa w rozdz. IV SOPZ, 2) Druga dostawa w liczbie wskazanej w rozdz. V etap 9 pkt 2) załącznika nr 1 do SWZ - SOPZ, obejmująca pozostały zakres zamówienia, nastąpi do dnia 14.09.2026 r., z zastrzeżeniem, że w tym przypadku Zamawiający może wskazać inny terminy dostawy, nie późniejszy jednak niż 30.09.2026 r. o czym poinformuje Wykonawcę z odpowiednim wyprzedzeniem. 4.5.3.) Główny kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49089,3 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 105799,68 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49089,3 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: N

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

12 offene Ausschreibungen derzeit

Jüngste Vergaben