Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup koparko-ładowarki

Geschlossen Auftragsbekanntmachung
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Frist 8 Tage offen
  3. Vergeben ausstehend

Beschreibung

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394233 z dnia 2026-08-17 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup koparko-ładowarki SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIERAWA 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412935 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 12 1.5.2.) Miejscowość: Bierawa 1.5.3.) Kod pocztowy: 47-240 1.5.4.) Województwo: opolskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski 1.5.7.) Numer telefonu: +48774872266 1.5.8.) Numer faksu: +48774872262 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bierawa.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bierawa.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup koparko-ładowarki 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2c80e69-165f-4650-989a-c94b2acbf43d 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394233 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016406/04/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.7 Zakup koparko-ładowarki 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c2c80e69-165f-4650-989a-c94b2acbf43d 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: przetargi@bierawa.pl (nie dotyczy składania ofert). 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO),informujemy: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wójt Gminy Bierawa z siedzibą w Bierawie, ul. Wojska Polskiego 12, 47-240 Bierawa, adres e-mail: ug@bierawa.pl, telefon: 77 4872 266; 2. Z Inspektorem Ochrony Danych w Gminie Bierawa można kontaktować się na adres korespondencyjny: ul. Wojska Polskiego 12, 47-240 Bierawa lub adres e-mail: ug@bierawa.pl; 3. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b, c i e unijnego rozporządzenia RODO w celu realizacji zadań własnych lub zleconych Gminie Bierawa, wynikających ze szczegółowych przepisów prawa; 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wskazany w przepisach o archiwizacji; 5. Przysługuje Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, do przenoszenia danych oraz w

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 2 Wochen

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

Jüngste Vergaben