Zum Inhalt springen
Aperlena

Kauf und Installation eines 500 kW Kessels

Original Zakup i montaż pieca 500 kW

Geschlossen Auftragsbekanntmachung
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Frist 13 Tage offen
  3. Vergeben

Zusammenfassung

Maschinell erstellte Zusammenfassung

Der öffentliche Auftraggeber ist die Gemeinde Ląck - Kommunaler Betrieb in Ląck, Polen, in der Woiwodschaft Mazowieckie. Die Ausschreibung betrifft die Lieferung, den Kauf und die Installation eines 500 kW Kessels. Die Bekanntmachung wurde am 2026-07-29 unter der Nummer 2026/BZP 00368443 veröffentlicht. Das Verfahren ist ein Grundmodus-Verfahren nach Artikel 275 Punkt 2 des relevanten Gesetzes. Der Vertrag ist im Beschaffungsplan enthalten. Das Projekt wird nicht aus Mitteln der Europäischen Union kofinanziert. Der geschätzte Wert und die Einreichungsfrist sind nicht angegeben. Bieter können nach den Standardregeln teilnehmen.

Beschreibung

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00368443 z dnia 2026-07-29 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup i montaż pieca 500 kW SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łąck - Gminny Zakład Komunalny w Łącku 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015738 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Brzozowa 1 1.5.2.) Miejscowość: Łąck 1.5.3.) Kod pocztowy: 09-520 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki 1.5.7.) Numer telefonu: 24 382 11 01 1.5.8.) Numer faksu: 24 26 14 131 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@gzklack.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gzklack.bip.org.pl/ 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność Realizacja zadań własnych gminy SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup i montaż pieca 500 kW 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a300afe2-b2bf-4856-a6a5-116216307aba 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368443 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066704/04/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Zakup i montaż pieca 500 kW 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/transakcja/1351610 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; 2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje; 3) zainstalowana dowolna, inna przeglądarka internetowa niż Internet Explorer; 4) włączona obsługa JavaScript; 5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf; 6) szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3.; 7) oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. W powołaniu na Obwieszczenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2017 r. ws. ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Rady Ministrów ws. Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 2247) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc .xls .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na .pdf. W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z formatów: .zip, .7Z. Wśród formatów powszechnych a nie występujących w rozporządzeniu występują: .rar .gif .bmp .numbers .pages. Dokumenty złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie. Zamawiający zwraca uwagę na ograniczenia wielkości plików podpisywanych profilem zaufanym, który wynosi max 10MB oraz na ograniczenie wielkości plików podpisywanych w aplikacji eDoApp służącej do składania podpisu osobistego, który wynosi max 5MB. Ze względu na niskie ryzyko naruszenia integralności pliku oraz łatwiejszą weryfikację podpisu, Zamawiający zaleca, w miarę możli

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

1 offene Ausschreibung derzeit

Jüngste Vergaben