Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup i dostawa Systemu USG

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben ausstehend

Beschreibung

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup i dostawa Systemu USG SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W STASZOWIE 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000302391 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 78 1.5.2.) Miejscowość: Staszów 1.5.3.) Kod pocztowy: 28-200 1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalstaszow.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpitalstaszow.pl/ 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce91b485-d8ac-4ba6-abcc-927377587ddd 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup i dostawa Systemu USG 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce91b485-d8ac-4ba6-abcc-927377587ddd 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00196536 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-14 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00084543/01/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.4 Zakup sprzętu medycznego - KPO D1.1.1 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: Projekt pn. "Wzmocnienie potencjału diagnostycznego SPZZOZ w Staszowie celem podniesienia dostępności opieki kardiologicznej" współfinansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności - Komponent D Inwestycja D 1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177850 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: DZPiZ-380-12/2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa Systemu USG” w ramach Projektu pn. "Wzmocnienie potencjału diagnostycznego SPZZOZ w Staszowie celem podniesienia dostępności opieki kardiologicz-nej" współfinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności - Kompo-nent D Inwestycja D 1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: - Załącznik nr 2 - Parametry techniczne wymagane, - Załącznik nr 3 - Formularz asortymentowo cenowy, - Załącznik nr 4 - Projekt umowy. 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi zasady „nie czyń poważnych szkód” (DNSH - Do No Significant Harm), zgodnie z art. 17 rozporządzenia (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. Zasada ta obowiązuje w związku z finansowaniem zamówienia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Zasada DNSH

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

Jüngste Vergaben