Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup i dostawa pieczywa

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben ausstehend

Beschreibung

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup i dostawa pieczywa SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: KLINICZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZESZOWIE 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690697529 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Lwowska 60 1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów 1.5.3.) Kod pocztowy: 35-301 1.5.4.) Województwo: podkarpackie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski 1.5.7.) Numer telefonu: 17 86 64 763 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital2.rzeszow.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital2.rzeszow.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://pcm.ezamawiajacy.pl 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający Zamawiający publiczny - inny zamawiający Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup i dostawa pieczywa 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8504019-308d-479d-888e-e0c8a8b49bee 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325695 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039767/04/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Pieczywo 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259109 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: ZP250/029/2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup i dostawa pieczywa 4.5.3.) Główny kod CPV: 15811000-6 - Pieczywo 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 15811100-7 - Chleb SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4 6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319200,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319200,00 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319200,00 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca 7.3.) Dane (firmy) wykonawc

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

5 offene Ausschreibungen derzeit

Jüngste Vergaben