Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup busa osobowego

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben ausstehend

Beschreibung

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00367224 z dnia 2026-07-29 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup busa osobowego SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006011298 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięska 8 1.5.2.) Miejscowość: Wrocław 1.5.3.) Kod pocztowy: 53-033 1.5.4.) Województwo: dolnośląskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michal.bak@dodr.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dodr.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1323549 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność Doradztwo rolnicze SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup busa osobowego 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1617ae32-a785-4079-aa2b-b74bfd993099 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367224 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00082818/14/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.4 Zakup busa osobowego 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: AG.260.12.026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Zakup busa osobowego - wymagane parametry pojazdu przedstawiono w zał. nr 2 do SWZ 4.5.3.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189789,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 191142,00 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189789,00 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Frank-Cars Sp. z o.o. 7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732282035 7.3.3) Ulica: Jagiellońska 147/151 7.3.4) Miejscowość: Częstochowa 7.3.5) Kod pocztowy: 42-200 7.3.6.) Województwo: śląskie 7.3.7.) Kraj: Polska 7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie SEKCJA VIII UMOWA 8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189789,00 PLN 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-30 2026-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

5 offene Ausschreibungen derzeit

Jüngste Vergaben