Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup agregatów prądotwórczych

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben ausstehend

Beschreibung

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup agregatów prądotwórczych SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rudziniec 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257802 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Gliwicka 26 1.5.2.) Miejscowość: Rudziniec 1.5.3.) Kod pocztowy: 44-160 1.5.4.) Województwo: śląskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki 1.5.7.) Numer telefonu: 324000780 1.5.8.) Numer faksu: gmina@rudziniec.pl 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@rudziniec.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rudziniec.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/pn/rudziniec 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup agregatów prądotwórczych 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-152b2cd6-7161-4db8-a0c0-48fea35f6b54 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00132138 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-27 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045472/12/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.2 Zakup agregatów prądotwórczych 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: Dotacja celowa na realizację „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 - 2026” 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00477614 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2025 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak 4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 175835,64 4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 126504,60 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy Część 1 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia AGREGATY MOBILNE -. Przedmiotem zamówienia jest Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych 40 kW wraz z przyczepką - 2 sztuki zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia opisanym w załącznik nr 3 4.5.3.) Główny kod CPV: 31121000-0 - Zestawy prądnicowe 4.5.5.) Wartość części: 126504,60 PLN Część 2 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia AGREGAT STACJONARNY Zakup stacjonarnego agregatu prądotwórczego 60 kW - 1 sztuka zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia opisanym załącznik nr 3 4.5.3.) Główny kod CPV: 31121000-0 - Zestawy prądnicowe 4.5.5.) Wartość części: 49331,04 PLN SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA Część 1 SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1) 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem 5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy 5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania: Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli nie złożono żadnej oferty. Część 2 SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2) 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

Jüngste Vergaben