Zum Inhalt springen
Aperlena

Nederland - Software-implementatiediensten - Europese aanbesteding selectie Implementatiepartner AFAS28

Offen Auftragsbekanntmachung Noch 27 Tage
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Heute
  3. Frist 77 Tage offen
  4. Vergeben

Beschreibung

Stichting Onderwijsgroep Oost-Brabant is penvoerder voor een Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de opdracht Implementatiepartner AFAS28. De opdracht ziet op het contracteren van één AFAS-implementatiepartner voor de fusieorganisatie van Secvo, Silfo en OGOB. De opdracht omvat het inrichten van AFAS volgens Best Practices, gegevensmigratie uit de bestaande drie AFAS-systemen naar AFAS28, het inrichten van koppelingen met omliggende applicaties, training van gebruikers en advisering bij het inrichten van de beheerorganisatie. AFAS28 dient per 1 januari 2028 in bedrijf te zijn. Fase 2 eindigt uiterlijk op 30 juni 2028. Inschrijvingen dienen uitsluitend digitaal via het aanbestedingsplatform te worden ingediend. De aanbestedingsstukken, waaronder het Beschrijvend document en de bijlagen, zijn leidend.

Amtliche Quelle

Quelle: TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU) abgeglichen vor 3 Wochen

Änderungsverlauf

Jedes Mal, wenn eine offizielle Quelle diese Bekanntmachung mit geändertem Inhalt erneut veröffentlicht hat. Wir beobachten alle Quellen, die wir indexieren, auch regionale Kopien derselben Bekanntmachung.

  1. Sofort handeln
    • Titel: "Nederland - Software-implementatiediensten - Europese aanbesteding selectie Impl..." zu "Nederland – Software-implementatiediensten – Europese aanbesteding selectie Impl..."
    • Geschätzter Wert: Festgelegt auf 415.000 €
    • Angebotsfrist: 1 Tag FRÜHER: jetzt 28. September 2026, 00:00
    • Geschätzter Wert: Festgelegt auf 415.000 €

Folgen Sie dieser Ausschreibung, und wir mailen Ihnen jede Änderung sofort. Konto erstellen