Usługa odczytu wskazań wodomierzy w jednostkach miejskich Moudros i Atsiki Grecja Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 10 556 €
Monitoring wód odprowadzanych do cieków wodnych Bośnia i Hercegowina Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego RUDNIK UGLJA "KREKA" D.O.O. TUZLA Obejrzane 12 dni do końca 17 wrz 2026
Supply and Delivery of AdBlue/ PS0025 Wielka Brytania Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego TRANSPORT UK EAST MIDLANDS LIMITED Obejrzane 30 dni do końca 5 paź 2026 692 580 €
Zaproszenie do składania ofert na roboty związane z uruchomieniem ujęć wody Grecja Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego ΔΗΜΟΣ ΚΥΘΝΟΥ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 30 000 €
Usługi z wykorzystaniem sprzętu do szczelinowania hydraulicznego (fracking) przy szczelinowaniu na obiektach JSC 'Ukrnafta' Ukraina Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" Obejrzane 16 dni do końca 21 wrz 2026
Usługi zawodowe w branży gazowniczej - Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) Polska Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Obejrzane 31 dni do końca 6 paź 2026
Uslugi szczelinowania hydraulicznego odwiertow naftowych i gazowych JSC 'Ukrnafta' Ukraina Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" Obejrzane 13 dni do końca 18 wrz 2026
PRACE CZYSZCZENIA STUDNI Grecja Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego ΔΗΜΟΣ ΦΟΥΡΝΩΝ ΚΟΡΣΕΩΝ Obejrzane 5 dni do końca 9 wrz 2026 6 300 €
Hrvatska - Usluge u vezi s bušotinom - Usluga izvođenja rudarskih radova i bušotinskih servisa na području Republike Hrvatske/ Drilling, Wor... Chorwacja Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego INA - Industrija nafte d.d., Zagreb Obejrzane 105 000 000 € wartość szac.
Hrvatska - Usluge u vezi s bušotinom - Usluga izvođenja rudarskih radova i bušotinskih servisa na području Republike Hrvatske/ Drilling, Wor... Chorwacja Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego INA - Industrija nafte d.d., Zagreb Obejrzane 105 000 000 € wartość szac.
Services related to the oil and gas industry - Purchase of Sleeves, Split Tees incl. Hot Tapping and Stopple Services and Methane Re-compres... Dania Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego Energinet Obejrzane 17 500 000 € wartość szac.
Magyarország - Olaj- és gáziparral kapcsolatos szolgáltatások - Kútmunkálat felügyeleti szolgáltatás 3 évre - 2026 Węgry Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság Obejrzane 1 644 782 € wartość szac.
APO 204 INFRA - Prace naprawcze dachów w bazie lotniczej Torrejon Hiszpania Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aé... Obejrzane 7 dni do końca 11 wrz 2026 28 926 €
Wiercenie rdzeniowe - Strukturalne otwory badawcze NPVP - Masyw Cista-Jesenik i krystalinikum Smrciny Czechy Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego Česká geologická služba Obejrzane 23 dni do końca 28 wrz 2026 955 031 €
Budowa instalacji OZE (gruntowych pomp ciepla) dla wielofunkcyjnej hali sportowej i I LO we Wloszczowie - II etap (powt.) Polska Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego Powiat Włoszczowski Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026
Monitoring wyciekow i kwalifikacja emisji gazu ziemnego w sieci Genevois VSR Szwajcaria Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego Services industriels de Genève (SIG) - Direction Achats Obejrzane 19 dni do końca 24 wrz 2026
Usługi rewitalizacji rurociągów - Usuwanie kamienia, czyszczenie i rewitalizacja sieci kanalizacyjnych budynków Francja Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego OISE HABITAT Obejrzane 16 dni do końca 21 wrz 2026
Fachdienste für die Erdgasindustrie - Evakuierungsarbeiten von Pipelines zum Gastransport, Abfackeln von Restmengen, Inertisieren von Pipeli... Niemcy Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego GASCADE Gastransport GmbH Obejrzane
Usługi nadzoru rurociągów - kontrakt wieloletni (2027-2030) z wykazem cen jednostkowych na regularne loty kontrolne nad siecią rurociągów BP... Belgia Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego Ministère de la Défense Obejrzane 23 dni do końca 28 wrz 2026
26П-434_76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робіт (Послуга геонавігації при бурінні горизонтальних та субгоризонтальних... Ukraina Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026