Zaproszenie do złożenia oferty na świadczenie usług doradczych Grecja Usługi biznesowe ΕΘΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ Zmiana przedmiotu Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 29 631 €
Zaproszenie do składania ofert na dostawę odzieży dla Teatru Narodowego na rok budżetowy 2026 Grecja Sprzęt bezpieczeństwa i obrony ΕΘΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ Zmiana przedmiotu Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 5 144 €
Swiadczenie uslug sprzatania w budynku REX Grecja Środowisko, ścieki i sprzątanie ΕΘΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 28 800 €
Wezwanie do skladania ofert na uslugi uniwersalnej dostepnosci - TROADES 2026 Grecja Pozostałe usługi komunalne ΕΘΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 12 570 €