ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΔΗΜΟΣ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ Obejrzane 32 dni do końca 5 paź 2026 29 963 €
Najem toalet chemicznych na potrzeby jarmarku handlowego w gminie Stymfalia Grecja Produkty chemiczne ΔΗΜΟΣ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ Obejrzane 3 dni do końca 7 wrz 2026 2 823 €
Wsparcie techniczne programu FESPA (oprogramowanie) Grecja Oprogramowanie i systemy informatyczne ΔΗΜΟΣ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ Obejrzane 3 dni do końca 7 wrz 2026 806 €
Zaproszenie do skladowania ofert Grecja Środowisko, ścieki i sprzątanie ΔΗΜΟΣ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ Obejrzane 12 dni do końca 15 wrz 2026 30 000 €
Usługi doradcze związane z opracowaniem treści materiałów wizualnych Muzeum Lizypa Grecja Kultura, sport i rekreacja ΔΗΜΟΣ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ Obejrzane 3 dni do końca 7 wrz 2026 28 226 €
Zaproszenie do złożenia oferty Grecja Środowisko, ścieki i sprzątanie ΔΗΜΟΣ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ Obejrzane 8 dni do końca 11 wrz 2026 15 000 €
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΔΗΜΟΣ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ Obejrzane 21 dni do końca 24 wrz 2026 9 229 €