Dostawa mundurów i odzieży specjalnej dla nowego personelu (w trakcie szkolenia) Grecja Sprzęt bezpieczeństwa i obrony ΔΗΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ Zmiana przedmiotu Obejrzane 9 dni do końca 13 wrz 2026 2 412 €
Zaproszenie do składania ofert na dostawę pamiątek z okazji Dnia Sportu gminy Skiathos w dniu 02.10 Grecja Meble i sprzęt AGD ΔΗΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ Zmiana przedmiotu Obejrzane 14 dni do końca 18 wrz 2026 2 405 €
Zaproszenie do składania ofert na obsługę dźwiękową i oświetleniową wydarzenia Schoolwave On Tour 2026 w dniu 26/09/26 Grecja Kultura, sport i rekreacja ΔΗΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ Obejrzane 3 dni do końca 7 wrz 2026 3 500 €
Zaproszenie do składania ofert na obsługę dźwiękową uroczystości ku czci poległych z okrętu podwodnego Katsounis Grecja Kultura, sport i rekreacja ΔΗΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ Obejrzane 3 dni do końca 7 wrz 2026 600 €