Naprawa centralnych urzadzen chlodniczych Szpitala Ogolnego w Kawali Grecja Maszyny przemysłowe ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ Zmiana przedmiotu Obejrzane 8 dni do końca 14 wrz 2026 29 800 € Porównaj
Zaproszenie do składania ofert na dostawę filtrów dla oddziału sztucznej nerki (dializy) (CPV 33181520-3) Grecja Sprzęt medyczny i farmaceutyki ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ Obejrzane 1 dzień do końca 7 wrz 2026 29 976 € Porównaj
Zaproszenie do zlozenia oferty na dostawe pojemnikow do sterylizacji Grecja Sprzęt medyczny i farmaceutyki ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ Obejrzane 1 dzień do końca 7 wrz 2026 29 895 € Porównaj
Dostawa generatorów, radiofarmaceutyków i radioizotopów dla Oddziału Medycyny Nuklearnej Szpitala Ogólnego w Kawali Grecja Ropa naftowa, paliwa i energia ΝΟΜ.ΓΕΝ. ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ Obejrzane 3 dni do końca 9 wrz 2026 136 822 € Porównaj