Dostawa i montag piorunochronów Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΑΜΟΡΓΟΥ Obejrzane 12 dni do końca 18 wrz 2026 25 000 € Porównaj
Restauracja muru w Agios Pavlos na Amorgos Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΑΜΟΡΓΟΥ Obejrzane 12 dni do końca 18 wrz 2026 30 000 € Porównaj
Zaproszenie do składania ofert na powierzenie usługi kontroli wód pitnych i ciekłych ścieków Grecja Usługi architektoniczne i inżynieryjne ΔΗΜΟΣ ΑΜΟΡΓΟΥ Obejrzane 3 dni do końca 9 wrz 2026 14 270 € Porównaj
Świadczenie usług związanych z wydawaniem elektroniczych kart tożsamości budynków gminnych Grecja Usługi architektoniczne i inżynieryjne ΔΗΜΟΣ ΑΜΟΡΓΟΥ Obejrzane 2 dni do końca 8 wrz 2026 12 000 € Porównaj
Dostawa materialu elektrycznego (korytka kablowe) Grecja Maszyny elektryczne ΔΗΜΟΣ ΑΜΟΡΓΟΥ Obejrzane 2 dni do końca 8 wrz 2026 556 € Porównaj