Usługi cateringowe na uroczystości ARMATA 2026, część 3 Grecja Żywność i napoje ΔΗΜΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Obejrzane 5 dni do końca 10 wrz 2026 1 106 €
Dostawa posilkow na obchody ARMATA 2026, czesc 2 Grecja Żywność i napoje ΔΗΜΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Obejrzane 5 dni do końca 10 wrz 2026 442 €
Dostawa posiłków na obchody ARMATA 2026, część 1 Grecja Żywność i napoje ΔΗΜΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Obejrzane 5 dni do końca 10 wrz 2026 1 062 €
Usługi transportu pojazdem z żurawiem na Armata 2026 Grecja Usługi transportowe ΔΗΜΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 1 350 €
Zaproszenie do skladania ofar: uslugi transportu morskiego na potrzeby uroczystosci ArMATA 2026 Grecja Usługi transportowe ΔΗΜΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 1 225 €
Zaproszenie do składania ofert: obsługa techniczna wydarzeń centralnych ARMATA 2026 Grecja Usługi biznesowe ΔΗΜΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 35 000 €
Zaproszenie do usług projektowania, produkcji i realizacji pokazu dronów ARMATA 2026 Grecja Kultura, sport i rekreacja ΔΗΜΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Zmiana przedmiotu Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 25 750 €
Świadczenie usług pirotechnicznych - ARMATA 2026 Grecja Kultura, sport i rekreacja ΔΗΜΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Obejrzane 6 dni do końca 11 wrz 2026 44 174 €
Zaproszenie: Koszty zakwaterowania z okazji obchodow Armata 2026 gminy Spetses - Czesc 5 Grecja Usługi hotelarskie, restauracyjne i cateringowe ΔΗΜΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Zmiana przedmiotu Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 532 €
Zaproszenie dotyczące kosztów zakwaterowania w ramach obchodów Armata 2026 gminy Spetses - Część 2 Grecja Usługi hotelarskie, restauracyjne i cateringowe ΔΗΜΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Zmiana przedmiotu Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 2 013 €