Roczna subskrypcja bazy informacji o wynagrodzeniach w sektorze publicznym Grecja Usługi biznesowe ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΩΝ Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 2 200 € Porównaj
Πρόσκληση υποβολής προσφοράς της υπηρεσίας Αθλητική εκδήλωση 2026, 11ος Δρόμος Μνήμης για τη Μικρασι Grecja Usługi biznesowe ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΩΝ Zmiana przedmiotu Obejrzane 4 dni do końca 9 wrz 2026 6 057 € Porównaj
Konserwacja kserokopiarek i drukarek w szkołach edukacji podstawowej Grecja Maszyny biurowe i komputery ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΩΝ Zmiana przedmiotu Obejrzane 2 dni do końca 8 wrz 2026 19 341 € Porównaj
Konserwacja kserokopiarek i drukarek dla przedsiębiorstwa wodociagowo-kanalizacyjnego w Argos Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΩΝ Zmiana przedmiotu Obejrzane 2 dni do końca 8 wrz 2026 28 744 € Porównaj
Konserwacja kserokopiarek i drukarek w szkolach ponadpodstawowych Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΩΝ Zmiana przedmiotu Obejrzane 2 dni do końca 8 wrz 2026 19 325 € Porównaj
Materialy do konserwacji i naprawy budynku szkolnego jednostki municipalnej KoutsoPodi (konserwacja drewnianej scianki dzialowej sali Gimnaz... Grecja Rolnictwo, hodowla i rybołówstwo ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΩΝ Obejrzane 2 dni do końca 8 wrz 2026 840 € Porównaj
Dostawa dziecięcych łóżek piętrowych do przedszkoli Grecja Meble i sprzęt AGD ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΩΝ Obejrzane 2 dni do końca 8 wrz 2026 770 € Porównaj
Prace konserwacyjne i remontowe nawierzchni trawiastej obiektow sportowych gminy Argos-Mykyny Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΩΝ Zmiana przedmiotu Obejrzane 3 dni do końca 8 wrz 2026 29 720 € Porównaj
Pilny remont i serwis pojazdow gminnych ME-121187, KH-9465, KH-9456, KH-9462, KO-9772, KI-9181, KI-5407 Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΩΝ Zmiana przedmiotu Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 956 € Porównaj
Pilna naprawa i konserwacja pojazdow gminnych o numerach rejestracyjnych KHh-9462, KHh-9466, KHO-9763, KTY-3228 Grecja Usługi naprawcze i konserwacyjne ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΩΝ Zmiana przedmiotu Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 275 € Porównaj
Προμήθεια εξοπλισμού Αθλητικών Εγκαταστάσεων Δήμου Άργους - Μυκηνών Grecja Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe i zabawki ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΩΝ Zmiana przedmiotu Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 12 028 € Porównaj
Uslugi wsparcia w zakresie elektronicznych procedur udzielania zamowien publicznych Grecja Zdrowie i opieka społeczna ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΩΝ Obejrzane 2 dni do końca 7 wrz 2026 21 772 € Porównaj
Dostawa posilkow dla socialnej kuchni parafialnej gminy Argos-Mykany w latach 2026, 2027 i 2028 Grecja Usługi hotelarskie, restauracyjne i cateringowe ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΩΝ Obejrzane 6 dni do końca 11 wrz 2026 407 100 € Porównaj